Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha 30 ezerre...

Mit tehetek, ha 30 ezerre büntettek rossz helyen parkolás miatt/megállni tilos tábla Mol kútnál/és nem tudom kifizetni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 20:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
49%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__685..


Engem is bűntettek, hasonló cipőben járunk.

2010. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

a roh@dékok! hogy gondolják ezt!!!

én is beültem a kocsiba mentem 100 m-ert megállított hogy a biztonsági öv nincs bekötve!15000FT-RA BÜNTETTEK csak a boltba mentem volna tejért 500 m-re ,de jó drága tej lett az egy biztos!

ezért dolgozhatok!lehet hogy v.kinek nem sok pénz,de most nekem nagyon sok!vagy azt fizetem be vagy a gázszámlát!

nem jó van ez így!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. febr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

A BÍRSÁGOK MÁR MEGFELELNEK AZ UNIO ELVÁRÁSAINAK!!!!


ÉS A FIZETÉS!!!! HUUUU MÁR ÚGY ÚTÁLOK ITT ÉLNI!!

2010. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
75%
Utolsónak írom: vidékiként nem tudtam, hogy milyen jegyet kell venni a metrón, ezért szakaszjegyet vettem, mert azt hittem, hogy az olyan, mint a vonaljegy. 2 megállóval mentem tovább, mint lehetett. 60 forint volt a két jegy ára között a különbség, 12ezerre büntettek. Ezzel nem lehet mit tenni, csak befizetni.
2010. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Egy nappal(!!!) járt le a jogsim orvosija, én az első oldalt néztem, nem azt az apróbetűs sz@rt a hátsó oldalán.

A végeredmény:15.000.-

Mocskos lehúzós világban élünk.

2010. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
21:19: aki 500m-ért kocsiba ül az meg is érdemli.
2010. febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Nem érdemli,te érdemled meg,hogy megrohadj ,te tetves.Aki megteheti ,tegye.K'rva élet ,ma már minden egy vagyon.Én is egy körülbelül (komolyan)2centit kilógtam a parkoló vége vonalára és megb'sztak 8 ezerre.Havonta 20 ezerért tankolok,így mivel diák vagyok leraktam majd egy fél hónapra a kocsit.És nem azért vezetek ,mert lusta vagyok,hanem mert imádok vezetni:DIgy a kaja pénzem is néha a benzinre megy:D
2010. febr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Aki 500 métert nem bír gyalogolni az akkor is megérdemli "te tetves" :)
2010. febr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%

én vagyok aki 500m-ert ment kocsival!!szakadó esőben!!!

milyen jogon szitkozódtok itt név és cím nélkül!!

meg siettem is v.miért.nem az a lényeg hány méter,hanem hogy milyen roh@dékok!különben azon a napon azért raziáztak mert előtte való nap éjszaka 3 helyre is betörtek!

de az elkövetők mai napig nem lettek meg.

NEVETSÉGES RENDŐRÖK! ez is rajtunk csattant autósokon!

2010. febr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Utolsónak írom: vidékiként nem tudtam, hogy milyen jegyet kell venni a metrón, ezért szakaszjegyet vettem, mert azt hittem, hogy az olyan, mint a vonaljegy. 2 megállóval mentem tovább, mint lehetett. 60 forint volt a két jegy ára között a különbség, 12ezerre büntettek. Ezzel nem lehet mit tenni, csak befizetni."



Nem kellett volna.Szépen ott kellett volna hagyni őket.

2010. febr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!