Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi kell, hogy kamionsofőr legyek?

Mi kell, hogy kamionsofőr legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 15 éves Fiú vagyok (Szeptemberben 16) és nagyon szeretnék Kamionsofőr lenni. Ehhez mi kell? Érettségi? 8 Általános? Tehát milyen képzettség. + Még amit tudni kell róla. Azért szeretnék Kamionos lenni mert nagyon szeretek egyedül lenni, otthon is amikor csak tehetem. Meg még jónéhány ok van, had ne magyarázzam, és tudom, hogy ez mivel jár. Szóval várom kedves válaszotokat.

2015. jún. 14. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lebeszélni róla, mert ha a fejedben van a dolog úgy is az után mész.

Jelen pillanatban 21 év a C+E kategóriára a korhatár, tehát még 5 éved van.

Kell hozzá pénz, mire te odaérsz lesz az egy millió is.

Aztán vezetni is tudni kell, vannak dolgok amiket meg lehet tanulni, de ha te teljesen alkalmatlan vagy arra hogy egy autót elvezess, akkor mi van egy kamionnal.

Elvileg csak 8 általános kell, de érettségizz le, mert az ma már alap kell hogy legyen. Aztán a nyelv a nyelv és a nyelv. Ha el is akarsz érni valamit, netán egy német céghez akarsz menni német fizetésért, nem árt ha beszélsz németül. Folyékonyan. Beszélj angolul, németül mondhatni folyékonyan, pluszba ha meg tudsz szólalni spanyolul vagy olaszul, azért nem jön rosszul.

Nézd meg az ő videóit: https://www.youtube.com/user/st22lacika

2015. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és 5 évig mit csináljak?
2015. jún. 16. 09:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Érettségizz le, tanulj nyelvet, meg amint tudod, kezd el a B-s jogsit. Tanulj ki egy normális szakmát, és ha netán megtetszik, dolgozz benne, akár külföldön, több pénzért mint egy kamionos.
2015. jún. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!