Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az Autó-Plusz autósiskoláról?

Figyelt kérdés
Budapesti autósiskolát keresek, az Autó-Plusznak jók a mutatói de szinte semmi véleményt nem találok róla. Érdekelne, hogy kedvesek-e az oktatók, mennyire korrektek... előre is köszönök minden hozzászólást!

#jogosítvány #KRESZ #tanulás #Budapest #vezetés #autósiskola #autó-plusz #autó plusz #AUTO-PLUSZ
2015. júl. 1. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, még pár órám van a vizsgáig, náluk kezdtem az elméletet is március 11-én. Egy hét alatt lezavartuk és húsvét után volt a vizsga. Sikeresen! :)


Rá egy hétre elsősegély, szintén sikerült. Nem választani lehetett, hanem adták az oktatót. Én a Flórián térihez kerültem és eddig (27 óra után) nem tudok negatívumot mondani. Nem dicsér sokat, néha rádszól, ha hülyeséget csinálsz, de az is a mi érdekünkben van, fanyar a humora, de nagyon jó fej és az a célja, hogy ha te is akarsz megtanítson vezetni. Bármit kérdezel válaszol, nem csalja le az órákat, mint ahogy másoknál olvastam, hogy elmegy ügyeit intézni. 100 %-ban rád figyel, veled foglalkozik. Egyszer vagy kétszer volt olyan, hogy el kelleett halasztani az órát. Próbál beszuszakolni olyan időponra, amikor neked jó.


Csak ajánlani tudom mindenkinek! Sok sikert!

2015. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit a korrektségről, hogy amelett, hogy élvezet volt náluk tanulni, órákra járni, mindig elmondták, hogy mi mennyibe fog kerülni és egy forinttal se kellett többet fizetni. Nagy előny volt az is, hogy részletekben lehetett befizetni az oktatás árát.


#1-voltam

2015. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Azt hiszem teszek egy próbát vele én is :)
2015. júl. 17. 10:45
 4/5 anonim válasza:
Egy kis friss infó így 5 év után. Januárban iratkoztam be az iskolába mindenkinek javaslom, hogy az e-learninget figyelmesen végezze el órási segítség a KRESZ vizsgán, ha úgy mész végig a tananyagon, hogy oda is figyelsz nem csak kattingatsz. Nagyon hasznos a KRESZ vizsga előtt ha a program próbatesztjeid töltöd! Amint elvégezted az e-learninget megkapja az iskola a megerősítést és kérik az időpontot a KRESZ vizsgához, pontosan már nem emlékszem, de 1-2 hét alatt már megis kaptam az e-mailt a vizsga helyszínéről és időpontjáról. A KRESZ vizsgáik napi szinten töltögettem a próbateszteket a programra és 1 hibapontom lett a vizsgám az is az utolsó kérdésnél, mert már nagyon elbíztam magam. A sikeres vizsga után hívtam az iskolát és megkérdezték, hogy a 3 vagy 4 terület közül ahol lehet vezetni melyik lenne számomra a legközelebb. Én a Flórián teret választottam ez volt a legjobban megközelíthető mind munkahely felől mind otthonról. Az oktatót felhívtam, hogy mikor tudnék kezdeni illetve járni hozzá és mivel eléggé kötött a munkaidőm így mindig próbáltuk úgy egyeztetni, hogy vagy munkaidő előtt vagy munkaidő után, de nagyon rugalmas volt és próbált hozzám igazodni az időpontokkal akár szombaton is lehetett menni hozzá. Az oktatóról annyit, hogy elég sok tévhit terjeng róluk mind az interneten mind szóbeszédbe, de ezek legalábbis nálam abszolút nem fedték a valóságot. Minden vezetési órám pontosan kezdődött és ért végett az első perctől az utolsóig rám volt figyelve és csak akkor szólt amikor hibáztam vagy kérdeztem egyébként minden óra nagyon kellemesen telt jól el tudtunk beszélgetni és hiába jár hozzá sok tanuló emlékezett a korábban beszéltekre. Ha kértem valamit, hogy gyakoroljunk vagy úgy érzem nem megy annyira jól akkor megcsináltatta velem annyiszor még nem ment magabiztosan. A 30 óra előtt 2-3 órával már kérte és kaptam is vizsgaidőpontot és a maradék órákat a vizsga közeledtéhez igazítottuk. Maga a vizsga nagyon jól ment azt leszámítva, hogy előtte 2 nappal már bennem volt a vizsgadrukk és ilyenkor nagyon izgul az ember, de ha előtte megtudtad csinálni magabiztosan a feladatokat akkor a vizsgán is mennie kell. Amint beülsz az autóba 2-3 percen belül feloldódsz és csinálod amit kell. A forgalmi vizsga is elsőre sikerült. Innen is köszönöm az oktatónak, hogy mindig rám figyelt és megtanított vezetni tudom mindeninek ajánlani mind az iskolát mind a Flórián téri oktatót. Nem dicsér sokat, de azt gondolom maximálisan meg lesznek vele azok elégedve akik meg szeretnének tanulni vezetni. Az iskolának hatalmas plusz pont, hogy majdnem mindent lehet online intézni. Nem néztem más iskolát és az áraikat se nekem úgy, hogy minden sikerült elsőre 200-ba megáltt az egész történet.
2020. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én most nyomom, korrekt iskola, az oktató egy idős bácsi aki 30 éve tanít és jó szakember, ajánlom.
2020. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!