Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Mol az jó benzinkút mármint,...

Máté 1980 kérdése:

A Mol az jó benzinkút mármint, hogy jók az üzemanyagok nincs benne adalék anyag vagy ilyesmi ti melyik benzinkutat ajáljátok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 18. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
A dízelük elég pocsék.Abból az OMV MaxxMotiont ajánlom.95-ösből szerintem oké.
2015. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Én speciel OMW kútnál tankolok, és olyan benzint, amibe adalék is van (MaxxMotion).

Az adalékos üzemanyagok alapvetően drágábbak, amire te gondolhatsz, az a szennyeződés, amit elvileg határérték alatt kell tartani, de kis forgalmú noname kutaknál lehet problémás, pedig ott is MOL-üzemanyagot árulnak.

Mehetsz Agip kúthoz, ott is MOL benzint kapsz :-)

2015. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mol és Mol kút között is lehet különbség amúgy.

Bár igazából ha nem olyan nagy teljesítményű alapból is a kocsi, akkor sok minden különbséget nem vesz észre a legtöbb ember, maximum inkább a tudat csak hogy most ilyen / olyan van benne jobban megy hűha, miközben nem.

2015. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rendszerint olcsó kútnál tankolok. de megesik, hogy különböző okok miatt ilyen-olyan extra adalékos gázolajat, illetve -a nejem kocsijába- benzint tankolok. Azon kívül, hogy jóval drágább, még nem vettem észre különbséget. Lehet, hogy a motornak jót tesz, de legutóbb hosszú úton tempomattal a feldélzeti komputer 2 decivel többet mutatott. Ennyit a drága adalékos üzemanyagról.

Kérdésedre válaszolva: legközelebb Mol kút van hozzám, még nem volt velük semmi bajom.

2015. júl. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A prémium üzemanyagokra a totalcarnak volt nemrég egy jó tesztje, semmivel sem ment jobban a kocsi töle és semmivel sem evett kevesebbet, pedig műszerekkel mérték, több körben hogy véletlen se lehessen hiba...
2015. júl. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Erősen autó és kút függő ez a jobb/nem jobb dolog. A normális kutak között jobb esetben decikben mérhető különbség van csak. Egy két normális kút vs tróger gázolajat áruló kutak között már lehet liter feletti is, tapasztaltam már ilyet.

A MOL üzemanyagai általánosságban véve jók ( bár tényleg van szórás a kutak között, csak azt nem tudom miért..).

2015. júl. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért tisztázzuk: MINDEN, Magyarországon kiskereskedelmi forgalomban kapható üzemanyagban VAN adalékanyag. Anélkül forgalomba sem kerülhetne, mert nem felelne meg a környezetvédelmi nornlmáknak és az autógyárak igényeinek. Innentől kezdve adalékmentes üzemanyagot keresni nem érdemes...
2015. júl. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden üzemanyagban van adalék, mind1 hogy prémium üzemanyag vagy hagyományos.


Mol és Mol kút közt lehet különbség.


A prémium üzemanyagokról meg annyit hogy egy traktoros mondta hogy ő a jobb minőségűvel nagyobb területet művel meg mint a hagyományos üzemanyaggal. Egy autónál is lehet érezhető a különbség, főleg autópályán.

2015. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!