Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kötelező elmenni forgalmi...

Kötelező elmenni forgalmi vizsgára 30 vezetési óra után?

Figyelt kérdés

A héten lesz a 30. órám vezetésből ( B. kat), de nem érzem még úgy, hogy vizsga kész lennék. 30.óra után mindenképp mennem kell vagy vehetek még pár órát. Persze az oktatót meg fogom kérdezni, hogy mi a meglátása, de a tegnapi óra után, minthogy egyikünk sem volt elégedett, nem kellett kérdeznem se semmit.


Ha lehet venni még órát, mennyit érdemes. Én max. 10-et akarok, mert nem akartam ennyire elhúzni. Viszont nem akarok a vizsgán megbukni.



2015. júl. 22. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

dehogy kötelező!

akkor menj, ha az oktatód azt mondja, hogy kész vagy rá.

2015. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor jó!Én biztos megemelném a kötelező óraszámot 40-re vagy 50-re. Bár biztos vannak olyanok, akik ügyesek és elég nekik a 30 vagy még kevesebb.


Feleslegesnek tartom a 11ezer Ft-os vizsga díj befizetését, inkább veszek rajta 3 órát, azzal többre megyek.

2015. júl. 22. 13:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.

Nekem 40 óra táján mondta az oktató, hogy lehet gondolkodni a vizsgán, aztán olyan hülyeségeket csináltam, hogy azt mondta, megbukni kár elmenni. Sajnos ezeket a hülyeségeket nagyon nehezen vetkőztem le, volt, ami vizsgára is megmaradt... így végül sok plusz órám volt.

De az oktatóm szerint 30 óra kevés, csak annak elég, aki már amúgy is tud vezetni. Szerinte/nála 45-50 között mozog az átlag.

2015. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
16%

szerintem 5-6 óra is elég lenne, de ez attól is függ, milyen szinten vagy.

10 óra szerintem nagyon sok.

2015. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

"akkor menj, ha az oktatód azt mondja, hogy kész vagy rá."


A k....va nagy lópöppentőt!!!!!!


Az "oktatók" (már ha lehet bármelyiket is annak nevezni) arra hajt, hogy elhúzza a 30 órát (bár most már km is számít), aztán közli, hogy menj vizsgázni, még akkor is ha nem készültél fel rá, MERT a kölkeit vitted oviba, iskolába, meg csak elbeszélte az időt. Aztán bukás után duplájáért ad egy pót órát.

2015. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, akkor nem csak én gondolom úgy, hogy kevés a 30 óra.


Kedves #5 lehet, hogy nekem szerencsém van, de ahhoz képest, hogy eddig én is csak olyan kommenteket olvastam, hogy "az oktatók lecsalják az órát, oda megyünk, ahol neki dolga van (értsd: posta, bank, óvoda-iskola, bevásárlás stb)..." az én oktatóm egy álom!


Magyaráz, jófej, jó a humora, az óra valóban 45 perc, nem csalingászunk semerre máshová, Az óra elején beülünk az autóba és az óra végén szállunk ki. Korrekt. Nem hiszem, hogy érdeke lenne, hogy kiengedjen a forgalomba úgy, hogy nem tudok biztonsággal vezetni. Hisz a vizsgán úgyis megbuknék, s akkor ő is égne, nem csak én.

Szóval nincs átverés!

2015. júl. 22. 14:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #5!

#1 vagyok, és nálunk nem így ment. az összes vizsgaútvonalat végigjártuk többször, utána én választottam ki, hogy melyik a problémás, hova menjünk még vissza... és a plusz órákat is pont ugyanannyiért adta, (és a kartonba is beírta,) mint az alap 29-et.


Amúgy igen, valóban azt mondta, hogy a legkönnyebb pénzbeszedési mód, hogy 30 óra után elküldenek valakit vizsgázni, majd javasolnak +5-10 rát, majd megint bukás, megint +óra... és simán elvisznek így 1-1 tanulót a 4-5. vizsgáig.

2015. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

az oktatód valóban egy álom lehet, ahogy az enyém is az volt. Ő elmondta pl, hogy nem engedheti meg magának, hogy bukjon a tanulója, mert azzal a jövőben tanulókat veszíthet.

Romlik a megítélése a vizsgabiztosok között is... Azt mondta, ő is megkapná a leb*szást a vizsgabiztostól, hogy minek vitt még vizsgázni, ha nem tudok vezetni... így tehát mentem tovább, és egyik reggel aztán közölte velem, hogy következő héten x nap y órakor vizsgázok.

2015. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én is úgy vagyok vele, hogy csak nem az óra előtti öt percben (mondjuk most pénteken) szembesít vele, hogy akkor lesz egy potyautasunk.


Szerintem mindkét fél érdeke, hogy biztonságosan merjen kimenni az utakra, noha azt is elmondta, hogy nem itt fogok rutint szerezni, megtanulni vezetni, hanem az elkövetkező 20 évben.

2015. júl. 22. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!