Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki volt már vizsgázni az új...

Ki volt már vizsgázni az új KRESZ vizsga rendszerben?

Figyelt kérdés
Egyszerű volt vagy nehéz az új rendszer ? Valóban a Szakoe.hu oldalon található kérdések lesznek? Picit félek ettől az egésztől mert nemsokára itt van a vizsgám és félek hogy elrontom Pedig nagyon sokat tanultam rá és szinte minden nap csinálom a Szakoe.hu ÉS A KreszTeszt.net oldalakon található kérdéseket és mindig Sikeresek a tesztek.
2015. aug. 1. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én voltam 2 hete. Féltem mint az állat, de teljesen ugyanazok a kérdések voltak mint a szakoen :D Ha a szakoe sikerül akkor a vizsga is sikerülni fog. Nekem elsőre meglett 71 ponttal.
2015. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
1 hónapja voltam. Ha tényleg tanulsz, akkor menni fog, mellesleg nekem a vizsgán a kérdések 65%-a ismerős volt a szakoe.hu-ról. Nincs min aggódnod! Nekem is sikerült elsőre 73 ponttal, a vizsga előtt pedig majd "összekakiltam" magam,
2015. aug. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem! :) Köszönöm a megnyugtató válaszokat. Nekem a Szakoe.hu oldalon szinte mindig 90% felett van elvileg nem lehet gond mert a lényeges szabályokat tudom.. meg még azt is ami nem lényeges.:D
2015. aug. 2. 00:46
 4/6 anonim válasza:
szia! te mikor mész? :) én is nemsokára ott tartok. egy kalappal! :)
2015. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!


08.12. megyek. :) És te? Hogyan mennek neked a teszt kérdések?

2015. aug. 10. 23:08
 6/6 anonim válasza:
szia. nekem kicsit elhúzódott az ügy, mivel én ,,A,, kategóriára megyek, és egyedüli vagyok a suliban ( kis családi magánvállalkozás) aki erre megy jelenleg, és csak a B-seknek kértek időpontot, ők most mennek 3.-án, én meg majd szept végén, mert az oktatók mennek nyaralni :D szóval már minden bajom van, így idén már füst, hogy meglesz a jogsim. a szakoe az jól megy, jobb nem is lehetne, de még attól érhet meglepetés, nem bízom el magam. :) kicsit unalmas is volt végigülni az órákat, mert újat nagyon nem mondtak. pláne a műszaki részen, ahol én oktattam az oktatót.ráadásul lány létemre. szóval vannak érdekes dolgok :D neked hogy sikerült??? remélem pipa! :) egy kalappal a forgalomhoz ha még nincs meg, bár azóta már szerintem vígan vezetgetsz :)
2015. szept. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!