Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sofőrök! Kit idegesít még a...

Sofőrök! Kit idegesít még a sok villogó, ezerszínű kerékpárlámpa?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 09:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Engem az zavar, hogy villog, illetve az, ha jobb oldalon (előttem haladó) nem pirosat, bal oldalon (szembejövő) nem fehéret látok. A kék, zöld és társai. Nem tudom, a villogás, lehet, hogy csak nekem rossz. Figyelemfelkeltő, azt inkább olyankor kéne használnia, ha bajban van, vagy nem tudom. És hamarabb is merül le, mintha folyamatosan égne. Voltam magam is sötétedés után közlekedő kerékpáros, azért mondom.
2010. márc. 9. 14:11
 12/13 anonim válasza:
Azért sokszínüek mert néhány évvel ezelőtt a fehér színű LED-ek ára még az egekben volt. Ezért a legtöbbször sárga, zöld, (esetleg kék)színüt alaklmaztak. Ma már a fehér a legelterjedtebb. A villogás miatt egyrészt hosszabb az elem élettartama, másrész fetünőbb is.
2010. márc. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem is az a legegyszerűbb, és legokosabb dolog, ha örülsz annak, hogy egyáltalán ki vannak világítva, még ha csak a buszmegállóban állókról is van szó. Ha azt nézed, hogy az anyjuk nem szólt rájuk, akkor lehet arra sem figyel, hogy épp lelépett-e az útra. Márpedig azt azért nem árt ha hamar észreveszed, és még el tudod kerülni a balesetet.
2010. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!