Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionosok, hűtővel tényleg...

Kamionosok, hűtővel tényleg sokat kell éjszaka menni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hűtős, vagy ponyvás egyre megy!
2015. aug. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
nem feltétlenül,attól függ mit viszel.jártam a luxlait-hez meg hordtam dr oetker-t,ezeknél nem volt éjjeli rakodás.bezzeg a repülőtéren este hétkor kellett rakodni,aztán lehetett tolni egész éjjel :)
2015. aug. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell. Csak azzal mehetsz ejjel, meg hetvegen, stb. De attol is fugg,jit viszel...
2015. aug. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lassan már mindenki éjszaka fog járni. Jó korán kell elindulni reggel, hogy délután (este már esélytelen) hamar végezz és találj egy szabad parkolóhelyet. Persze ezt mindenki tudja, és ezért egyre korábban áll meg délutánonként, és egyre korábban kell elindulni azután reggel. Ma már ott tartunk, hogy ha délután 5 - ig nem állsz meg, xarhatsz egy ipari parkban a pótkocsi alá, mert a pályán garantáltan nem lesz helyed.


Én élelmiszeres tartállyal járok, előfordulnak éjszakai, hétvégi rakodások itt is, de azért nem túl jellemző.

2015. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!