Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti hogy oldottátok meg iskola...

Ti hogy oldottátok meg iskola mellett az autóvezetést?

Figyelt kérdés
Nyáron kezdtem vezetni.Heti egyszer ér rá az oktató.De jövő héttől iskola.Szinte minden nap 7 órám lesz 14:20-ig iskolában leszek.Az oktató meg 6-14 ig vagy 8-16 ig dolgozik.

2015. aug. 24. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Én pont ezért suli után csináltam, mikor halasztottam egy évet. Plusz télen jártam, amikor alapból kevesebben jártak vezetni, mert ugye sokan nyáron csinálják inkább. Akkor tudtam menni délelőtt is, amikor az oktatónak is jóval több üres helye volt, és akár heti 2-3x is.

Tesóm viszont gimi mellett csinálta, és mikor 8 tanóra után du. 4-7.ig tanfolyamon volt, hullafáradtan ért haza. A vezetés is ugye mindig így volt, és meg is látszott, mert több órát kellett vennie, és így is 3-ra ment át vizsgán (én pedig 1-re.)

Tudom ezzel konkrétan nem segítettem, csak leírtam a tapasztalataimat, hogy nem túl jó suli mellett járni. Hétvégén esetleg nem tudnál menni?

2015. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem egy ilyen finnyás oktatóhoz jártam, pláne nem heti 1x.


Heti 3x mentem 4-6 között.


Neked sem jó a heti 1 vezetés, nem jössz bele. Válts egy olyan oktatóra, aki délután is ráér és heti többször...

2015. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én oktatóm akkor dolgozott, amikor volt kivel. Általában a sok iskolás miatt nyomta akár 7-8-ig délután. Nekem is 14:15-ig tartott a suli, sőt ha szakkör volt, akkor még tovább is, de mehettem 3-ra, 4-re vagy 5-re, néha 6-ra. Meg volt egy-kétszer lyukas óra, volt, hogy eljött a sulihoz is akár. Sokszor csinálta azt, hogy megbeszélte tanulókkal, hogy hol veszik fel őket, odáig elvezetett az előző tanuló, akkor az hátra ült, az újabb meg elvitte oda, ahol ki akart szállni.

Még olyan is volt, hogy hétvégén is mentem, bár ez elég ritka volt. De például a március 15-én is voltam, mert pont 16-án volt a vizsgám. Szóval rendes egy oktató volt, bár a stílusa néha idegesített, de annyi baj legyen.

2015. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig suli utánra vagy esetleg suli előttre szerveztük az órát.
2015. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Suli után van az óra, általában 15:30-kor, de van hogy 17:00-kor.
2015. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!