Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdemes elkezdeni a jogsit...

Érdemes elkezdeni a jogsit 16,5 évesen?

Figyelt kérdés
vizsgázni csak 3honap múlva tudnék addigra nem felejtem el?

2015. okt. 2. 06:04
 1/3 anonim ***** válasza:

.. érdemes elkezdeni...felejteni mindenki felejt, de ami marad, az már előny..

nekem full jogsim van, de hazudnék, ha azt állítanám hogy ma egy vizsgán átmennék..mert felejtek..persze ami nagyon fontos minden nap, az felejthetetlen..


vágj bele, tanulj...meglátod csak előnyöd lesz belőle.a legjobb tanulás, ha közben figyeled, hogy mások hogy közlekednek..jobban megmarad benned a tananag.


ha minden nap a kezedbe veszed a könyvet, és csak tíz sort olvasol, elenyésző a felejtés...


sok szerencsét.

2015. okt. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hogy nem érdemes, hanem kötelező már tanulni szerintem. Én például olyan voltam, hogy mióta megszülettem, érdekel a közlekedés minden része, autók, szabályok, minden. Így 10 éves korom óta mindig kérdeztem apámat, hogy ez miért, és hogy, olvasgattam a témában, figyeltem a közlekedést. Így mire a vizsgára jutottam, egyszer futottam át a KRESZT, meg bejártam órákra persze, és elsőre mjadnem max pontot értem el. Szóval minél hamarabb, annál jobb.
2015. okt. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem várj vele még egy félévet. Akkor nem kell emiatt szenvedni, hogy jajj de nem töltöttem még be.
2015. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!