Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes rövidtávon...

Szerintetek érdemes rövidtávon elmenni pizzafutárnak?

Figyelt kérdés

Max egy éves pályafutást tervezek, mert bár OKJ-s tanfolyamra járok, de rengeteg szabadidőm van, és igazából semmi újat nem tanítanak ott nekem.

Amint megkapom a tanfolyam elvégzéséről a papírt, akkor abban a szakmában helyezkednék el, de most viszont szükségem lenne egy állásra.

A futárra gondoltam, saját autóm van, igazából már napi 3 ezer forint haszon is jó, de persze többre vágyok, csak a lényeg,hogy nem képzelődök itt napi 20 ezres fizetésekről.

De közben félek az egésztől, hogy pl. nem találom meg a címet, bunkók az emberek (leginkább a munkatársakra gondolok) és így tovább...


2015. okt. 25. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
"De közben félek az egésztől, hogy pl. nem találom meg a címet, bunkók az emberek "....hát ha saját autóval akarsz futárkodni,akkor ez lesz a legkisebb problémád......főleg napi 3000forint mellett...
2015. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szerintem jó szakma, persze nem karrierépítésre, de ideiglenesen megfelelő lehet. Nekem tetszene, hogy nem vagyok bezárva pl egy irodába és hidd el, a munkahelyen, pl ha egy boltban, étteremben, irodában dolgoznál sokkal több bunkóval találkoznál akik ráadásul a munkatársaid és napmint nap találkozol velük. Elvonulva a saját utadon sokkal jobb,mégha bele is botlasz 1-2 bunkó emberbe.


Meg persze valószínűleg céges járművet kapnál így 3ezernél biztosan többet keresel és még a borravalót bele sem számoltuk.

2015. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát igen...amitől félsz, az bizony lehet..ugyanis kegyetlen kenyérharc folyik..ahogy te is keresni szeretnél, úgy a másik is..ha többen vagytok, akkor kevesebb cím jut egy futárra..


de mondjuk a barátnőd a diszpécser, tehát lapozhatunk..

ha kimész címre, mert könnyedén megtalálod, a jatt sokmindentől függ..főleg a mejelenésedtől...hadd ne részletezzem... ha meglát egy igényes megrendelő, akkor a külcsín sokat számít, valamint mit tudsz még adni, ha elfelejtett mondjuk kólát rendelni..nem hátrány, ha van a csomitartóban..

úgy a kollégákkal, mint az ügyfelekkel barátságosnak kell lenned, nagy türelemmel kell viselni az értetlen emberek ügyetlenkedéseit..

azontúl a váltópénz..az nagyon fontos, mert húszezresből sem árt, ha vissza tudsz adni..

úgy nincs jatt, hogy jaj nem tudok visszaadni..


stb..stb..


csapj bele, nagyot nem bukhatsz...kivéve, ha a belvárosba mész...mert ott óránként megbüntetnek, vagy soha nem állsz meg..

2015. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az angol/német nyelvismeret előny.Orosz-olasz-francia meg egyenesen királyság.
2015. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10 évvel ezelőtt elmentem futárkodni pár hónapra.Mai napig annál a cégnél dolgozom...meg kell próbálni,bele kell vágni,mit veszíthetsz?!
2015. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyelvismeret???Igaz,beszélek németül,de leszámítva egy kamionost a Hungárián,még senki nem szólt hozzám idegen nyelven.
2015. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A 3 ezret azt, úgy értem, hogy abból már nem kell tankolni, hanem naponta, fixen minimum hazavihetek annyit.

A kocsi amortizáció...pont egy év vizsga van a kocsin, és bár motorikusan kiváló, de úgy rohad, hogy bizony-bizony bontó lesz a vége, tehát ez a része nem izgat.


Első körben túlélni és megfelelni akarok zöldfülűként, nem izgat,hogy ki hány címet kap, nem vagyok nagyravágyó, szeretném megkapni azt a minimum 3 ezret, nem izgat ha a másik ugyan az nap 10 ezret keresett.

Később majd más lesz a helyzet, de mint minden kezdet, gondolom ez is nehéz lesz, és ezért most csak ez a része izgat a dolognak.

2015. okt. 25. 17:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Napi 3000?Kicsit kevesnek tunik.Budapesten napi 15-18 az ami megmarad benzin utan, jattal.

Nyelvtudas pl. angol alap jo ha van, mert sok nyugat-europai van a varosban.Vagy marad a mutogatas, ami eleg ciki

2015. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!