Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a vezető...

Miért csinálják ezt a vezető oktatók?

Figyelt kérdés
Vezetni járok egy ideje a 20. Órát is elhagytam már. Szóltam,szeretnék többet jönni mert szorít az időm, megyek külföldre hamarosan és addig leszeretnék vizsgázni. Az oktatómnak mikor mondom jönnék többet kinyitja a füzetét és röhögve azt mondja "hát hova írjalak,jajj másnak is kell hely,stb..." (Tegyük hozzá üres több napja is ez mellett) de direkt nem ad helyet. Mi a jó abban ha így elhúzzák a vezetést? Ha többet mehetek egy héten ugyanazt a pénzt kapja meg mintha elhuzza es megyek pl 2 alkalommal. Ugyanúgy kifizetem a plusz órákat ha kell itt csak annyi a különbség, vagy 1 hónap alatt vezeted le vagy 6 hónap alatt. Ez nekik miért nem mindegy? Nem egyszerűbb ha gyorsan levezetteti főleg ha van is ideje a tanulónak? Ez szerintem egyáltalán nem mindegy meddig húzzák el,mert nem iskolába járok nem érek rá egesz nap a fenekemet vakarni. Más az a tanuló,aki gimibe jár. Aki dolgozik annak nem egyszerű elkéretőzni vezetni,mert nem nézik jó szemmel a munkahelyen sem.

2015. okt. 21. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én igazat adok Neked!
2015. okt. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Mondd neki hogy ha valaki lebetegszik vagy lemondja akkor neked szóljon és beugrassz helyette.

Lehet van másodállása azért üres pár nap.

2015. okt. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:
ezt előre meg kellett volna beszélni vele.esetleg fizess neki pluszban ha ennyire sürgős.se te,se más nem ismeri a napi beosztását úgyhogy ebbe nem is mennék bele.
2015. okt. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért tegyük hozzá, rutin szempontjából nagyon nem mindegy, mennyi idő alatt zavarod le a kötelező óraszámot. Ha nem hagyod ülepedni a napi élményeket, élesben könnyen megszívhatod.
2015. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ohh igen az aranyos kis időhúzós megoldás az oktatók részéről. Anno én is hogy utáltam ezt. Én összegyűjtöttem a pénzt ami bőven fedezi az egész oktatást még a pót órákkal is számoltam. Akkor még úgy dolgoztam hogy 6 napot mentem kettőt pihentem. Mindezt három szakba ehhez képest heti egy max 2 alkalommal tudtam menni mert így volt időpont. Olyan is volt hogy 1 hétig nem kaptam mert hát előre beírt embereket...

(Nyugi elmondtam a véleményem és nem barátsággal váltunk el )

Ennek a kérdésnek a megoldása egész egyszerű. Képzeld magad a helyébe. Valakit oktatsz valamire és ezért fizet neked. Amit nem tudsz ugye azt gyakorolnod kell hogy ügyesebb legyél benne. Igen ám de ha túl sokat gyakorolod akkor hamarabb fejlődsz. Neked viszont az a célod, hogy lassabban fejlődjön hiszen akkor több órát kell vennie és neked ez neked több pénzel jár. Mivel ritkábban megy és lassabban tanul többet ügyetlenkedik nem tudja elsajátítani a dolgot.

2015. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Akkor elmesélek nektek vmit, ha az oktatótok nem avatott volna be titeket ebbe..

Tudjátok nekik is meg van határozva, hogy egy héten mennyit vezethetnek.

Nem tudnak hova beírni, ha betelt a hetük.

Lehet, hogy neked az üresnek tűnik, hogy lenne hely, de neki ennek megvan az oka, hogy miért, és valóban nem tud beírni, mert meg kell ezt kavarni csavarni, hogy órában is kijöjjenek.

Lehet, hogy előző héten sokat dolgozott, de annyit nem írhat be oda, és arra a bizonyos üres hétre fogja beirkálni és nem tud valóban fogadni téged órára.

Hidd el, sok oktató azt szeretné, ha minél hamarabb levizsgáznál, kiesnél és jöhetne újabb a helyedre.

2015. okt. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!