Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Eladtam egy telket amit...

Eladtam egy telket amit nagyapámtól örököltem, az árából megcsinálom a kamionos jogsit és stb, hogy kereshessek vele melót, viszont én csak belföldön szeretnék fuvarozni, így milyen bérre számíthatok?

Figyelt kérdés

2015. nov. 13. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
2-300 ezer a max.
2015. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mennyit dolgozik egy belföldi kamionos átlagosan? úgy értem milyen munkarendjük van?
2015. nov. 13. 23:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetetlen megválaszolni. Az 561 szerint dolgoznak ők is, akárcsak nemzetköziben.

Ha valami terítőjárat, akkor sok lesz az éjszakázás. Abszolút attól függ, hogy milyen céget találsz.

2015. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondok egy példát. Waberer's-Szemerey, hetelős munkarend. Bér: 190-220 között átlagosan, ha minden szabályt betartasz.


A munka hétfő reggeltől péntek estig tart, de értelemszerűen ahhoz, hogy hétfő reggel Budapest környékén rakodj, már vasárnap este fel kell jönni, ott kell aludj. Ha elcseszik a pénteket, már csak szombaton tudsz hazamenni. Azaz otthon voltál egy éjszakát, és minden nap látod a kamiont. Az 561 betartásával is 230-250 órát dolgoznak havonta. A vezetési idő általában belföldön nincs kimaxolva, napi 5-6 óra átlagban, a havi km teljesítmény 5-6000 között szokott mozogni, ha nem vagy csókos.


Szóval ezért a semmi pénzért konkrétan feláldozod az egész életed, mert innentől kezdve hétköznap a kamionban vagy, aztán hétvégére nagy nehezen hazaesel, majd szólnak, hogy most viszont vasárnap 22 óra körül el kéne indulni. Akkor ugyebár az 561 szerint dolgozhatsz hétfő 13 óráig, ha 15 órás munkaidőt tartasz. Rossz esetben vasárnap reggel 7-kor keltél, fent voltál egyhuzamban hétfő 13 óráig. Be van tartva minden? Igen. Az, hogy elalszol, és kinyírsz valakit, senkit sem fog érdekelni. Úgyhogy ha engem kérdezel, a belföldes hetelős munkarend egy katasztrófa.

2015. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!