Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vezetői engedélyemet november...

Moczó Péter kérdése:

Vezetői engedélyemet november 11-én adtam le az okmányirodában hogy készítsék első jogosítványom Bkat-ból mikorra kapom meg? Postaival kértem hogy küldjék

Figyelt kérdés
Közigazgatási és elektronikus közszolgáltatások központi hivatalának honlapján okmány státusz le kérdezésénél azt írja, hogy a kiáltása jelenleg folyamatban van ez azt jelentené hogy még le sem gyártották
2015. nov. 16. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha elmúlt években kibírtad akkor most is kifogod bírni. Még MINDIG 30 napon belül küldik.
2015. nov. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Párnaponta felteszik ezt a kérdést, totál feleslegesen. De ha ez neked jó, akkor azt mondom, hogy estére megérkezik.
2015. nov. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még mielőtt elkezdenéd osztani az eszt nem menőzni kell a jogosítvány hanem dolgozni es arra várok hogy legyen jogsim mert addig nem fogok dolgozni ha nem tudsz értelmes választ adni akkot inkabb ne is írj semmit!
2015. nov. 17. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Az nem ész osztás, hogy ha valaki már unja a naponta feltett kérdést, amire figyelmeztetett is az oldal, mikor kiírattad a sajátodat. Az ügyintézési határidő 30 nap, amit az okmányirodában el is mondanak, ha dolgozni kell a jogsi akkor se lesz előbb készen. A postai átvétel + egy héttel megnöveli az időt, mire a kezedbe kapod a kártyát. A KEKKH csak csütörtökön szállít a nyomdából, ez is okozhat egy hét csúszást...
2015. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én két nappal utánad intéztem az okmányirodában, azt mondta a hölgy, hogy ne számoljak a 30 napnál sokkal kevesebbel, mert sokan igényeltek meg, és központilag gyártják, szóval ő a "fa alá" tippelte.
2015. nov. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia én ma kaptam meg szerintem te is megfogod kapni jövő hét közepére!
2015. nov. 20. 22:17
 7/8 anonim válasza:
Hali! Én szintén november 11-én adtam le, és mikor le kérdeztem nekem azt írta "elkészült, 2015.11.17-én továbbításra került az igénylő lapon szereplő címre". Az okmányirodába kértem a postázást, de még semmi. :/ Nektek miután azt irta hogy kiküldték mennyi idő volt az átvétel? Kell aggódnom?
2015. nov. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15.-én adtam le, ma jött meg, szóval gyorsak voltak :D
2015. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!