Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aki kamionsofőrként kezdett...

Aki kamionsofőrként kezdett dolgozni, újra belevágna?

Figyelt kérdés
Megbántátok vagy örültök, hogy belekezdtetek? Mióta csináljátok?
2015. nov. 24. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem muszáj,nem kezdeném el még egyszer.Nagyon szerettem vezetni a nagy gépeket,dolgoztam busz-és kamionsofőrként is.De a magyar utak,és a magyar fuvarszervezők ellehetetlenítik ezt a szakmát.Rohanj,ne pihenj,tarts be minden szabályt,áááá...mára már csak autót és motort vezetek.
2015. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SándorÚr ***** válasza:
Magyarországon soha többet, Angliában életem végéig is tudnám csinálni
2015. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 15 éve csinálom, a fene tudja. Mással nem lehet ennyit keresni - már a kétkezi munkák körében - sok jó is van benne, de sok a szemétség is. Én már csak külföldi cégekhez megyek melózni, megtehetem, mert mennek az idegen nyelvek.


De mára már nagyot változott a dolog, ez már nem az a kamionozás ami régen volt. Most elég jó helyen vagyok, de ha még egyszer váltok csak keletes céghez fogok menni, török és/vagy orosz pályára, Európából elegem van.

2015. nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi a baj Európával?
2015. nov. 27. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi a baj Európával? Minden. Mindenkinek csak jogai vannak, a kötelesség nulla. Velünk szemben keményen eljárnak ha vétünk, de a bevándorlók szétkapnak Calais - nál, meg mindenhol. Sok a tilalom, hétvégén nem mehetsz, kevés a parkoló, xarhatsz a pótkocsi alá, ha olyan helyen állsz meg ahol WC sincs. Pl. Németországban este 18 óra után már esélyed nincs parkolóhelyet találni az autópályán, le kell menned ipari területekre, de ott meg ki garantálja a biztonságodat? Meg sokszor el is hajt a rendőr vagy a security: ha nem ide hoztál valamit, nincs itt keresnivalód, húzz el!


A kelet sem egyszerű, megvannak ott is a nehézségek - az orosz dolgokat ismerem, de csak párszor voltam ott - de azért emberléptékűbb a dolog, pénzzel sok mindent el lehet intézni.

2015. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy tragikomédia, ahogy a menekülteket kezeli a hatóság.
2015. nov. 27. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!