Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni...

László3 kérdése:

Tanácsot szeretnék kérni regisztrációs matrica igényléséhez, hogy ne keljen új rendszámot és az ezzel az egésszel kapcsolatos hercehurcát végigjárnom? Mi kell, hogy kérvényben szerepeljen?

Figyelt kérdés

Most én is tudatlanul abba a szituációba kerültem, hogy nem volt regisztrációs matrica a gépjárművemen és így bevonták a forgalmimat.

Az alaphelyzet az volt vásároltam egy külföldi autókereskedéstől egy személyautót. A kereskedés mindent elintézett meg is kaptam az összes dokumentumot kivéve a szélvédőre ragasztható matricát. Természetesen végighívtam mindenkit, aki a dokumentumok kiállításában részt vett

senki nem tud a matrica hollétéről. A vásárlástól illetve a magyarországi üzem behelyezéstől kezdve több mint egy év eltelt így gondolhattam volna senki nem vállalja azt, hogy hibázott.


2015. dec. 19. 12:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!