Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol lehet elsőre "sikeres"...

Hobbytka kérdése:

Hol lehet elsőre "sikeres" forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés

Tudom abszurd kicsit a kérdés, de barátomnak szeretnék segíteni. Sikerült egy nagyon jó munkát szereznie Münchenbe, de feltétel a B kategóriás jogosítvány. Mindene megvan a srácnak, kresz, eü, vezetett órák, csak a forgalmi vizsga hiányzik, amit költözés miatt félbehagyott. A baj ott kezdődik, hogy januárban kezdenie kell és addigra kell neki egy "sikeres" forgalmi vizsga?

Elég egy telefonszám, bárhol lehet az országban. hortomika@freemail.hu



2015. dec. 21. 16:36
 1/9 Dörmögő ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon nem nagyon láttam még olyat hogy abban segítettek volna valakit hogy megvegye a jogsiját.
2015. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Ezért most annyi spamet kapsz az emal címedre, hogy beszarsz :)
2015. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
*email
2015. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves Dörmögő,

Elsőre igen, megvásárlásnak tűnik, pedig nem az a cél.

Hanem a pénzlehúzásos és időigényes procedúra kikerülése a munkába állás végett.

Az a pénz úgy is a révészé, de így legalább nem hetek hónapok alatt szedik be, hanem elsőre letudva.

Igen, lehet sikerülne elsőre is, de mint tudjuk ez sajnos nem mindig a tanulón múlik...

2015. dec. 21. 18:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy év vége előtt pár nappal az ünnepek alatt majd pont őt fogják levizsgáztatni? Ezt már most megmondom, hogy sehogy se fog menni mivel amikor időpontot kérnek az is legalább +2 hét mire megkapja, szóval ez bukta.
2015. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dörmögő ***** válasza:
100%
Lenne itt még egy probléma. Ezek a dolgok (bár én személyesen nem találkoztam egy vizsgabiztossal sem aki pénzért akart volna átengedni) elég nagy diszkréció mellett működhetnek csak. Ha én csinálnám ezt mint vizsgabiztos akkor még azokkal is nagyon óvatos lennék akik minden normál procedúrát végigcsinálnak, az olyanokat meg elfelejteném aki messziről jöttek és kenőpénzzel akarnak átmenni. Nem biztos hogy ér annyit nekik egy kenőpénz mint amennyit bukhatnak a dolgon. A "bárhol az országban" feltételez egy olyat hogy se a vizsgabiztos, se az oktató nem ismeri azon a fellelt környéken a barátodat, így nem látok reális esélyt erre az egészre. Maximum ott lehet nagyobb értelme ennek a próbálkozásnak ahol csinálta a tanfolyamot. Ott érdeklődhetne az oktatónál hogy hogyan lehetne leghamarabb jogsi a kezében.
2015. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bárhol sikeres lehet elsőre a forgalmivizsga.

Nekem összes vizsga elsőre sikeres volt és más más vorosokban csináltam más más kategóriát mert épp akkor máshol dolgoztam.

2015. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha tud vezetni akkor sikeres lesz a forgalmi vizsgája. Ha meg nem tud akkor úgyis hazazavarják a fritzek a 2. napon, ha valóban kell a melóhoz.


Amúgy idénre már nincs forgalmi vizsga időpont, ergo felejtős.

2015. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valaki egy pesti autósiskolát tudna mondani, ahol "gyorsan megvan" a vizsga?
2016. febr. 14. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!