Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire várja el a gyakorlati...

Mennyire várja el a gyakorlati oktató, illetve a vizsgabiztos a kenőpénzt B-kategóriás vizsgánál?

Figyelt kérdés
Ha az oktató, illetve a vizsgabiztos kap egy kis bónuszt, ezzel bebiztosítva a vizsgámat, lehet belole valami bajom? Gondolom egyik se keres annyira jól, hogy rosszul jönne neki egy kis pénz. Félreértés ne essék, nem azert fizetném le őket, mert nem tudok vezetni.

2016. jan. 14. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha tudnál vezetni akkor nem kéne fizetned szóval ez öngól. Egyébként hatalmas korruptság zajlik ebben a dologban, a vizsgabiztos szívesen elfogadja a suskát az oktatóval együtt. Így az esélyedet növeled, hogy átmész még ha kisebb hibát vétesz akkor is.
2016. jan. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na igen, meg ez egy olyan dolog aminek semmi nyoma nincs utána és semmi felelősség sem az oktatónak sem a biztosnak. De itt megyénkben 4 éve volt egy nagy balhé, kiderült egy ilyen.
2016. jan. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oktatót amiatt kell ledizetnem hogy az 580km et beírja, mert a 30 ora megvan, csak 580km nincs. Es ha adok mar neki, adok kicsit többet, igy feleznek a VB vel, es tuti meglesz a jogsi, amugy ia sürgősen kell. Oktató szerint átmennék amugy is, de igy biztosabb
2016. jan. 15. 06:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyre kevésbé várják el, vagyis mindenkinek jól jönne a zseton, de ma már nagyon veszélyes dolog ez, sok év börtön is járhat érte.
2016. jan. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha olyan oktatót és vizsgabiztost fogsz ki, akkor fel is jelenthet.


Én csak kezet akartam a vizsgabiztossal fogni, semmi kenőpénz meg ilyesmi, majdnem leharapta a fejemet, hogy mit képzelek.

Pedig a kézfogás szerintem alap dolog.

2016. jan. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elmondom mit csinálj. Először is merre felé laksz ? Sopronba megne próbáld a kenő pénzt, de még szombathelyen se, mert itt ez nem megy. Miskolcon például miután rákérdeztél az oktatódnál simán mehet. DE! Az oktatót kell megzsírozni én c ,e ,d kategóriánál ezt csináltam. Egy üveg finom bor az oktatás fél távjánál, a 3 üveg bor benne volt 25 ezer forintba, de olyan útvonalon vitt, hogy előtte való nap csak ott mentünk. Rutin cizsgánál ( magasabb kategóriába van ) azt modnták válasszam ki mit akarok csinálni. Ebbe nincs veszély az oktató szívesen elfogadja a kis ajándékot és máshogy fog hozzád állni, például többet vezettet, mikor pluszba vezethettem mert a tanuló iskola kamionja költözetett és én vezettem, az is 2,5 óra gyakorlás volt ingyen ! Egyébként pedig ha ezen jár az anyad tényleg nem tudsz vezetni, én bármikor beülnék egy autóba átmennék ! Max csak nem vagy biztos magadba.
2016. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én direkt rákérdeztem az oktatómnál, azt mondta, nem lehet őket lefizetni.
2016. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek azt mondta az oktatója,hogy egy húszezrest hozzon magával a vizsgára!

Szolnokon vizsgázott.A VB szemrebbenés nélkül eltette a pénzt!!!

2016. jan. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!