Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autósiskolát szeretnék váltani...

Autósiskolát szeretnék váltani, milyen teendőim vannak? Mit, és mennyit kéne ezért fizetnem?

Figyelt kérdés
Az oktatóm egy paraszt folyton kiabál, türelmetlen, elég belőle, és ebből az iskolából. Kb. a forgalmi felénél járok, és már zsebre menne, mert, hogy nagyon béna vagyok így jobb lesz nekem, ha nem tölti a kartonom, hanem neki fizetek. Úgy érzem ellette nem tudok megtanulni vezetni.
2016. jan. 29. 20:27
 1/2 anonim válasza:

A suliban mondtad már ezt? Mert, akkor lehet, hogy adnak neked másik tanárt. (Velem is ez volt, mert az oktatóm vezetni nem ért rá, csak moziba hívogatott.) A suli váltás szerintem nagyon macerás, próbáld meg először "házon belül" a cserét.

Melyik autós iskola?

2016. febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vértes autósiskola. Nem szeretnék ezzel az iskolával semmiféle kapcsolatban maradni, úgyhogy mindenképpen a váltás mellett döntöttem, a többi oktatójukról sincs jó véleménye senkinek. A másik sulinál nem 3500/óra, hanem csak 2500 ft, és normálisak az oktatók. Szerintem ez sem mindegy, főleg, hogy nem megy olyan jól a vezetés. :(
2016. febr. 6. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!