Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Angol jogosítványom van...

Angol jogosítványom van lassan 6éve, de nem vizsgáztam még le korlátlan motorra. Levizsgázhatom anélkül otthon, hogy visszaváltanám Magyarra?

Figyelt kérdés
Angol jogsival otthon vizsgázni A-ra

2016. febr. 10. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

És mégis hogy képzeled?


Rárajzolják filctollal?


Írnak emailt Londonba, hogy ugyan csapjanak már hozzá egy A kategóriát a meglévőhöz, mert légyszi-légyszi?

2016. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kultúrált hozzászólást. Nem kedves ismeretlen. Úgy,hogy miután sikeres vizsgát tettem,elküldetem az itteni közelkedési felügyeletnek a papírokat,és ők bevonják a mostanit,és kapok egy újat,kiegészítve. Apropó.. itt pár óra alatt kiállítanak egy teljes értékű vezetői engedélyt.. Esetleg neked van kérdésed ezzel kapcsolatban. De inkább ne is válaszolj,köszönettel N. Géza
2016. febr. 12. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég rég élek már Németországban ahhoz, hogy ismerjem az európai és a magyar bürokrácia közti különbséget.


És mivel elmúltam már 12 éves, azt is tudom, hogy ez nem így működik, ahogy te elképzeled. Marhára nem.


G. Jakab

2016. febr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!