Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért mennek sokan 60-nal az...

Miért mennek sokan 60-nal az országúton, kiváló időjárási viszonyok mellett?

Figyelt kérdés

Nagyvárostó 15km-re lakom. Majdnem minden alkalommal 60-al megyek be és visza fényes nappal, száraz úton azért mert mindig van egy aki úgy gondolja, hogy az rendben van, hogy ő 60-al megy ott ahol 90 a határ. Az út széles, jó minőségű.

A forgalom elég nagy, előzni nem könnyű tehát követjük 60-al az óvatós sofőrt aki mosolyogva vezet.

Kresz szerint nem szabálytalan.

Az ilyen ember lesza.r mindenkit maga körül?

Meg sem fordul a fejében hogy fenntart másokat?



2016. márc. 15. 19:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20-as ez kamu...nem ugy van a hir hogy a gyökér ösdzeszedte ami a tükörböl megmaradt,elment a bontoba egy ujjért azota,az utakon törekedik a megengedett legnagyobb sebességre :)
2016. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

# 20/


A történt úgy folytatódott, hogy le se xarta senki a motorost, meg be sem lehetett azonosítani. A gyökér nem értette miért rúgták le a tükrét, anyázott, szidta a motorosokat és ... és vége.

2016. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"20-as ez kamu"


Igen,ugyanúgy ahogyan az önigazolásra szóló fake történet is... :-)

2016. márc. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem kamu a történet. Nem szokásom hazudni. Az, hogy mi lett a vége, azt nem tudom. Az illető félrehúzódott, a motorosok az incidens után egyből elhajtottak, én meg mentem a dolgomra. De nem hiszem, hogy előkerült volna a srác. Mondom, nem volt rendszám, a motor meg tizenkettő egy tucat volt.
2016. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Nem kamu a történet."


Persze,elhisszük. Én meg tegnap találkozatm Elvis Presley-vel,és nem szokásom hazudni...

2016. márc. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Jó, akkor ne hidd el. Ez a te dolgod. De azzal, hogy indokolatlanul lassan haladsz, az már nem, mivel másokat veszélyeztetsz. De tudod mit? Próbáld ki! Ha jön egy motoros csapat, akadályozd őket, persze csak úgy, hogy ne veszélyeztesd az életüket. Például piros lámpánál állva amikor jönnek előre, kormányozd finoman eléjük a kocsidat. Ha éppen jó kedvükben találod őket, meg fogsz lepődni. Hajrá! Elvis Presley-t pedig üdvözlöm! Le kellene állni az anyaggal, akkor nem látnál halott legendákat és a reakcióidőd is felgyorsulna, nem kellene nagypapa módban közlekedned. Próbáld ki, józanul a 90 km/h nem is olyan gyors sebesség!
2016. márc. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!