Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tegnap mezítláb kellett...

Tegnap mezítláb kellett hazajönnöm a fél városon keresztül (Szeged) mert elszakadt a papucsom. Miért néztek hülyének? Nem tehettem róla.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 18:13
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Én már semmin nem lepődök meg de ezzel sokan így vannak! A Westendben dolgoztam 6 évig és sokszor járkáltak ott külföldiek mezitláb. Hogy miért arra nem tudtunk rájönni. Eleinte megnéztük őket de nem hülyyének néztük de később már fel sem tünt. Amúgy meg ne törődj vele. Egyszer én úgy jártam, hogy a fehér szoknyámon végigfolyt a barackos Icetea (vagy inkább ráömlött az egész ahogy volt) de attól még haza kellett mennem. Néztek a buszon, hogy vajon mi történt velem de kit érdekel? Úgyse látom őket többet ha meg ismerőssel találkozom neki elmondom, hogy mi történt, jót röhögünk rajta és ennyi.
2010. ápr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

öhh XD

én évnyitókor voltam így, de nem lett semmi baja a magassarkúmnak, egyszerűen gyűlölöm, sosem hordok, most muszály volt fenvennem, és annyira idegesítet már, hogy az egész városon keresztül mezítláb mentem haza, ráadásul szakadó esőbe : DD


amugy lehet nem is néztek hülyének (téged) csak nem sűrűn látni mezítláb járkáló emberkéket : D


15*L

2010. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia!


Én fiú vagyok és én is jártam már így. Az unokaöcsémnek szakadt el a papucsa a városban séta közben. Persze neki adtam az enyémet, én meg mezítláb mászkáltam órákon át ezután az utcákon. A McDonalds-ba is úgy mentem be. Engem nem zavart, sőt kifejezetten kellemes volt. Jókat röhögtünk a gyerekekkel. A talpam koromfekete lett mire hazaértünk, más bajom nem lett. lemostam és kész.

2010. ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!