Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik taxis társaság a...

Melyik taxis társaság a legkorrektebb?

Figyelt kérdés
Melyik taxis társaság a legkorrektebb?

2016. ápr. 2. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis hol? New Yorkban, Budapesten, Addisz-Abebában, Karakószörcsökön?
2016. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónál a pont!


Nem a társaság a korrekt, hanem aki a kocsit vezeti.

2016. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Uber?
2016. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bp... vicc, de valamelyik kérdésnél pont ezen poénkodtak, hogy csak BP-i nem irja ki hogy mégis hol. :D :D
2016. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor egy kis elemzés a kérdés és az eddigi válaszok mentén.

Mit kérdeztem?

„Melyik taxis társaság a legkorrektebb?”

Ez magyarul írtam?

Igen.

Magyar szerveren tettem fel a kérdést?

Igen.

Hol van a legtöbb taxi társaság?

47° 30' 4" N és 19° 3' 11.5" E koordináták között.

Valaki ezt a területet Buda és Pestnek nevezi, de olyan is akad (szép számmal) aki egyszerűen Budapestnek hívja. Léteznek olyan emberek is, akik csak fővárosnak említik. Én a 2016. április 3.-i megnevezéssel élnék, ha nem baj. Ezen a koordináták közötti területet, Budapestnek nevezem, de ezt logikusan is ki lehetet volna találni. Nem egy nagy rejtvény lett

Összefoglalva és másképp feltéve a kérdést.

Budapest területén melyik az a taxi társaság, amely a legkorrektebb?

Gondolok arra, hogy ha a kalkulátorban (az internetes kalkulátor) kiadja Nekem, hogy az út mondjuk 1 millió pengő, akkor számlázáskor ne 3 millió pengő legyem, úgy, hogy nem álltunk dugóban, zöld lámpát kaptunk mindenütt és nem várt rám tíz órát, hanem egyből beszálltam és már mentünk is a cél felé. Ja! Én az útvonalat ki fogom nyomtatni és megkérem a taxist, hogy ezen az útvonalon menjen. Mivel nem akarok meglepetést a végén a számla készhez vételekor. Valamint rendelni fogom a taxit. Nem leinteni. Ezeket már a neten is olvastam, de az Én logikám alapján magamtól is ezt csináltam volna. Jól matekoztam? (Nem vagyok nagy taxizó. Ezt ki lehet találni. Utoljára 1997-ben ültem sárgában, de most kellene egy oda-vissza fuvar. Ubert még nem próbáltam.) Ez már kielégítő? Lehet rá válaszolni?

2016. ápr. 3. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!