Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » P-40M vadászrepülőgép mennyit...

P-40M vadászrepülőgép mennyit tud menni teli tartállyal? Magyarországra lehet hozni leselejtezett vadász-gépeket, melyeket civilek vezethetnek?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy lesz a későbbiekben egy ilyen repülő valamely ismerősömnek, és érdekli,hogy mennyi a max kapacitása a tartálynak.

2016. ápr. 2. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Menjél' aludni!
2016. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha trollkodsz legalább csinálnád jól...
2016. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem sok olyan ország lehet, ahol van ilyen lehetőség. Magyarországon még a telkeden sem állhat. Van néhány ember, akinek van, nem is egy. Ők pilóták voltak a seregben, s magas rangú, elismert katonák, magas jövedelemmel. És nyilván volt lehetőségük arra, hogy kiskaput találjanak.
2016. ápr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
A harmadik hogy a fenébe lett nulla, amikor ellenőrizhető tényeket írtam. Röpképes katonai gép nem lehet civil tulajdonában, s főleg nem repülhet vele.
2016. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Én sem értem a pontozást. A mennyé aludni szerintem nulla százalék. Személyes tulajdonban nem lehet katonai célú fegyver. A vadászgép márpedig az. Amelyek magánkézben vannak, azok egyike sem tud repülni, egykori pilóták tulajdonában vannak az ő ingatlanukon. Speciális engedély kellett hozzá.
2016. ápr. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Valaki leírná, miért haszontalanok a fenti válaszok?
2016. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi srácok! ment a + a nem troll válaszokra!
2016. ápr. 5. 21:56
 8/8 anonim ***** válasza:
És még mindig nem tudjuk, kik és miért nyomják le a helyes válaszokat.
2016. ápr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!