Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Belefutottam egy traffiba,...

Belefutottam egy traffiba, ilyenkor befejezhetem a jogsimat?

Figyelt kérdés

Tegnap előztem egy Kamiont és akkor láttam, hogy pont ott áll egy traffi fax. Éppen csinálom az A kategoriás jogsimat(kresz meg van) és az a kérdésem, hogy ettől én még befejezhetem-e vagy ilyenkor kaphatok valami féle eltiltást emiatt?

Meg ilyenkor mennyi idő mire kézhez kapom a fotót? :D

Köszönöm!



2016. ápr. 6. 06:29
 1/8 Beviz Elek ***** válasza:
55%

Nem tudom hogy ilyenkor mi a helyzet, automatikusan küldenek csekket vagy esetleg a program utánanézne a jogsidnak, bár szerintem nem kell aggódni.


A biztonság kedvéért beszélnék egy A kat jogsis barátoddal, hogy bevállalná-e a gyorshajtás. Kp-ban kifizeted természetesen.

2016. ápr. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elfelejtettem oda írni, hogy autóval mentem bele.
2016. ápr. 6. 06:47
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
66%
Nem szabálytalan dolog megelőzni egy kamiont. Még traffi előtt sem. Gyorsan hajtani, záróvonalat átlépni, telefonálni, nem bekötve vezetni szabálytalan.
2016. ápr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Előzésnél szeretek oda lépni hogy mi hamarabb megelőzzem, és szerintem biztos hogy lefotóztak, de engem nem is a büntetés izgat inkább az, hogy befejezhessem a motorjogsimat.


Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2016. ápr. 6. 08:23
 5/8 petizacc ***** válasza:
76%
Semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz!
2016. ápr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Max akinek a nevén a kocsi van, az kapja a csekket. :D
2016. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Előzéskor rövid ideig megengedett a "gyorshajtás".
2016. ápr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm petizacc-nak a választ, erre voltam kíváncsi.


A többiek válaszát is köszönöm, de biztos vagyok benne, hogy megkapom a csekket, de mint mondtam engem most nem ez izgat leginkább.

2016. ápr. 8. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!