Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért "divat" nálunk ennyire...

Miért "divat" nálunk ennyire az autóból való kiüvöltözés, ocsmánykodás, káromkodás, ledudálás?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 17. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "magyar" közlekedési kultúra!
2016. ápr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szándékoztam "magyarozni", de tényleg ezt nem vettem észre a környező országokban. Itt már attól is idegesek, ha lelassítok, mert beszeretnék kanyarodni egy forgalmasabb útról egy mellékutcába. Nem akarom magamat magasztalni, de én képes vagyok a másik szemszögéből is gondolkodni, mindig figyelek a másikra de az sem elég.
2016. ápr. 17. 11:28
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
K Európai szokás, de a Nyugat Dunántúlon egyre ritkábban tapasztalom. Szerintem a 10 évvel ezelőttihez képest nagy fejlődés történt.
2016. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak erre felé divat hanem, én németországban élek erre olyat láttam Pénteken ami még engem is mégpedig, állok a munkhelyem előtt ami az út szélén található úgy hogy előtte meg el az út és azelőt egy kereszteződés, megy elől egy Vw Lupo és betér az utcába egy nagy fékkel, erre lelassít egy utána haladó Öltönyös! csávó olyan 30 kórüli egy új Q7 es audiból és torkaszakadtából üvölteni, szídni kezdi szegény csajt németűl mondhatni eléggé meglepett.

Úgyhogy máshól is vannak ilyenek

2016. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ruszkiknál ami van: :D
2016. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy Németországban is környéke válogatja? Teljesen mások az emberek pl. Berlinben, mint Hessen tartományban. Az utóbbiban sokkal nyugisabbak. A sógornőm nem valami jó sofőr, néha olyanokat csinál, hogy az ember haja égnek áll, de még sosem dudálták le. Vagy az is lehet, hogy azokkal akiken már első ránézésre látszik, hogy balfékek azzal türelmesebbek? "Hülyét hülyére verni fölösleges" alapon. :-)
2016. ápr. 18. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!