Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Éjszakai vezetéshez van olyan...

Éjszakai vezetéshez van olyan szemüveg amely csökkenti az erős fények fárasztó hatását és megkönnyíti a vezetést?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Milyen erős fények?
2016. ápr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom arra gondol mikor szembevilágitanak... nos ez igazából kiküszöbölhetetlen.
2016. ápr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, a szembevilágításra gondolok
2016. ápr. 25. 09:13
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Ne azt nézde, hanem az út jobb oldalát, amit amúgy is nézned kellene... Úgy nem olyan zavaró, meg kevésbé valószínű, hogy kivasalsz egy részeg gyalogost, biciklist, de még a szarvas szemét is megláthatod időben.
2016. ápr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Guglizd meg. Nem vagyok vagy internetes nagyon ügyes a keresésben mégis találtam ilyen szemüveget. Írd be hogy szemüveg éjjeli vezetéshez. Ilyen sárga színű szemüvegek.
2016. ápr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%

Úgy látszik van egy jóakaróm mert ha meglátja a pontszámaimat az alapján beazonosít és lepontoz. Ha tudná nyomikám hogy ez a célom mert kíváncsi vagyok arra hogy mi lesz ha lemegyek nullára. Hehe

Nem tudom mi a baj azzal hogy használt a guglit. Ha valaki arra képes hogy regisztráljon ide akkor miért nem bírja beírni a keresőbe amit keres? Vagy régen regisztrált és azóta agyvérzése volt?

2016. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Sok embernek kell lepontoznia nem csak 1 nek ahhoz, hogy nullázzák egy válaszod... Amúgy én nem tettem, de ezen kár felhúzni magad, ebben a kategóriában, az egészség, párkapcsolatok meg családi kapcsolatok témakörökben ne válaszolj, ha zavar, hogy mindenért lepontoznak.
2016. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Tudom két embernek de ehhez elég ha két regisztrációja van. Nem húzom fel magam mert eleve hülyeségnek tartom mert sokan like gombként használják. Más felhasználókon is látom hogy jó válaszokat adnak és csak ritkán kapnak 100%ot. Úgyis szeretném levinni nullára mert kíváncsi vagyok mi történik akkor ezért nem húzom fel magam ezen. Éppen az ellenkező esetről van szó. Pénteken felment 49%ról 50%re akkor voltam kicsit mérges mert lassan haladok a 0% felé.
2016. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Monix szemüveg a megoldás.
2016. máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!