Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha valaki lepakol székeket...

Ha valaki lepakol székeket vagy dobozokat, hogy lefoglaljon egy parkolóhelyet, és én arrébb pakolom, és beállok, akkor mi van?

Figyelt kérdés
Belvárosban lakom, nagyon nehéz megállni mindenhol. Egyesek úgy gondolják, hogy majd ők 1-2 festékes vödörrel foglalják maguknak a helyet, mindenki más le van tojva. Ilyenkor én vagyok a tapló, ha kiszállok, elpakolom, és beállok?
2016. máj. 3. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen ezt csinálom. Csak előbb derítsd ki ki pakolja oda. Lehet bosszúból végig húzza a lakás kulcsot a kocsid oldalán.
2016. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb ilyen azért teszi mert ott lakik vagy ott van boltja.

Nemrégiben egy hasonlót láttam ott annak aki beállt a helyre, ráparkoltak mind a két végéről az "úr" munkatársai, és csak azután engedték el miután bocsánatot kért (!) és megismertetésék vele nem lesz több ilyen.

2016. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*megígértették (bocs telefonról vagyok, beadta a másik szót)
2016. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 ilyen dobozos fajta van. Az egyik tényleg muszájból foglalja le a helyet, pl. hozni fognak egy bútort amit az ajtó előtt kell kipakolni vagy mást pakolnának.

A másik fajta meg aki azt hiszi hogy övé az a parkoló, sajnos ebből van több.

2016. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hááát

Aki így foglalja a helyet magának az általában egy gyökér

És így számíthastz 1-2 pofonra is.

Ugyhogy egyél spenotot előtte:-D

2016. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Odébbrakod. :D Aztán kész.
2016. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Soha nem lattam meg olyat, hogy valaki csak passzibol rak le dobozokar meg szekeket. Ilyenkor koltozkodnek, felujitanak, koltoztetonek vagy konternek foglalnak helyez.

Ha te ilyen esetben elrakod a dobozokat es szekeket nagyon primitiv, feltehetoleg videki szemely vagy.

2020. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!