Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Átt mehetek egy másik autoisko...

Átt mehetek egy másik autoiskolához?

Figyelt kérdés
Kresz meg van, egészségügyi megvan, vezetem 12 órát, de az oktatom nem jó, mindig üvölt, és emiatt nem tudok koncentrálni az útra, miatta mindig elrontom, és emiatt szeretnék egy másik oktatott aki nyugot, és jól mond el mindent, széppen érthetőn, mert akinél vagyok az azt hiszi hogy már tudok mindent a vezetésről, szoval átt mehetek egy másik suliba oktato miatt?
2016. máj. 3. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelenlegi autósiskoládnál kérd ki a "Képzési igazolás"-t, (aminek a kiadását nem tagadhatják meg és nem köthetik feltételekhez) és keress fel egy másik autósiskolát.
2016. máj. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ha megyek egy másikhoz akkor kell fízetni?
2016. máj. 3. 23:50
 3/6 A kérdező kommentje:
ilyen belépőt vagy ilyesmit? de 12 órát vezettem, de 20 óra ki van fizetve, ilyenkor mit kell cisnálni? vissza adják a pénzt?
2016. máj. 4. 00:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Vissza már enm kréheted, vezesd le a amradékot és menj át.
2016. máj. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszélj az iskolával, hogy másik oktatót kérsz. Nem te leszel az első. Az üvöltő oktatók pedig alkalmatlanok a feladatukra! Nyugodtan tegyél panaszt.
2016. máj. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És az iskolán belül váltok oktatót akkor, az egyiket választom, akkor nála fogom le vezetni az órákat ugye? Már mint azt a 8 órát.
2016. máj. 4. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!