Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Németországban kell most...

Németországban kell most autópálya díjat fizetni?

Figyelt kérdés
Próbáltam utánanézni de nem egyértelmű, és nem tudok németül, régen úgy tudom ingyenes volt, de hallottam olyat hogy januártól 5euro, tudja valaki biztosra?

2016. máj. 13. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs díj, cska tevezték.
2016. máj. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Kell, de csak teherautókra. Személyautókra nincs autópályadíj, mert diszkriminatív módon csak a külföldiekkel fizettették volna meg, ami viszont versenytorzító hatása miatt nem menne át a uniónál (nagyon helyesen).
2016. máj. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Diszkirminativ modon en is fizetek magyar autopalyan matricaert, meg fizetek Ausztriaban is a nemet rendszamu autommal, es fizetem Nemetorszagban is, amit KFZ-Steuer eves ado cimszo alatt teszek, mivel ez benne van. Ugyhogy en partolom, hogy mas kulfoldon uzembehelyezett gepjarmu is fizessen, mivel sehol sem olyan engedekenyek, mint itt.
2016. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nem kell.
2017. júl. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!