Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem sikerül az AM kresz...

Nem sikerül az AM kresz vizsga. Még van rá esély?

Figyelt kérdés
Most fogok menni harmadszor. Mindent tudok,itthon minden teszten átmentem. De ott olyan,mintha nem is oda tartozna a kérdés. Meg most vannak ilyen mozgó képek,amivel elvesztettem az időt,de lehet bennem van a hiba :( . Akikkel voltam ők is buktak. Nekem 1 pont hiányzott.
2016. máj. 23. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne esély? Pontosan miféle választ vársz erre a kérdésre?
2016. máj. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem emgy elsöre majd emgy másodikra vagy hamradikra.
2016. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még tanulni sem nagyon kell, ugyanazok a kérdések vannak a vizsgán, mint otthon a gyakorlóprogramon. Csak sokat kell gyakorolni és menni fog! Fontos hogy ne stresszelj, csak a gépre figyelj. Úgy csináld hogy nyomkodd végig az összes kérdést a kategórián belül, mind magyarázó mind vizsgaszigorú módban, majd a vizsgaüzemmódot is. Nem rémlik már hogy mennyire hosszú a kérdéskör az AMnél a gyakorlóprogramban, de annyira nem lehet hosszú.

Tehát ha az időd engedi, rugaszkodj neki a programnak.

2017. febr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!