Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ez az a munkahely mit kezdőkén...

Ez az a munkahely mit kezdőként is érdemes otthagyni?

Figyelt kérdés

Friss C jogsim van, eddig családi vállalkozásban dolgoztam, 4 hónapot.

Ez konkrétan a nagybátyám cége, belföldi fuvarok voltak, 300 ezret fizetett havonta, minden nap otthon aludtam.(természetesen ez túlfizetés volt a rokoni kapcsolat miatt)

Egyre feszültebb volt a hangulat a családban, ez most más téma, de úgy éreztem többet ér a családi béke, így mondtam neki,hogy keresek új munkát.

4 hónapos tapasztalatommal találtam egy helyet, ismerős révén, 150-es fizetés, kicsit "lájtosabb" mint a nagybátyám cégénél.

Van pár teherautó, idős főnök.

Mondja,hogy első nap itt nézne meg a telepen, van egy műszaki nélküli IFA, ezzel anyagot mozgatnak a telepen belül, azzal kell ma dolgoznom.

Oké, de rakodni is kell egy keveset. (egy vézna link rakodógyereket kaptam, és hogy haladjunk 50-50-ben rakodtam vele, mert nehezen bírta, pedig ilyet nem beszéltünk meg)

A főnök végig a nyomomban, nézte,hogy mit csinálok.Megállni nem lehet, mert az mi, hát itt dolgozni kell, ha dohányzom akkor is valamit csináljak, ő nem tűri az ácsorgást.

Az IFA műszaki állapota hagyott kívánnivalót maga után.Hátul szálas gumik, elől sima slick, 10 éve tuti nem volt cserélve.A fék épp csak fog.

Egész nap a telepen "anyagot mozgattam" nem volt megerőltető egyébként, később kaptam magam mellé egy targoncást, így gyorsabban ment.

Aztán jöttek a sofőrök, mindenkibe belekötött a főnök,hogy hol a f**zba volt itt a következő szállítmány, már késében van, haladjál már te köcsög, és így tovább (totál idegesen)

Rögzítem a tragacsára az árút, elpattan az ezer éves kötél, erre jön,hogy mit csinálok, nem úgy kell, elszakítottam a jó kötelét, blabla...

A pohár 80%-on, és akkor végül fél órával a munkaidőm lejárta előtt a kapusínen áttolatva eldurrant az egyik gumi.

Jön a vén f***,hogy ezt komolyan nem hiszi el, 20 éve itt az IFA, ilyen még nem volt, de tudja,hogy azt akarom hogy álljon a munka, de nála ilyen nincs, nem tudja honnét jöttem, de ez itt nem pálya, azonnal cseréljem le, és csináljam tovább.

Itt fogtam, leállítottam a motort, kezébe adtam a kulcsot, és mondtam,hogy átöltözök, aztán az irodájában találkozunk.

Ott már tök kedvesen mintha kicserélték volna jön,hogy hát neki ez a stílusa, de elégedett velem, ha én ezt a stílust nem fogadom el megérti, kifizeti a napom, és ha meggondolom magam jöjjek.(meg a**ád)

Így most keresem az új munkahelyem, persze jó lett volna nekem itt, minden paraméterében megfelelt, közel volt, de azt nem írták,hogy a főnök egy ekkora barom.

Lehet barom a főnök, de ne ekkora.Nem tudom, ez van akinek belefért volna?

(a géppark egyébként nem rossz, a kocsik műszaki állapota sem rossz, a munkatársak jó fejek, de nekem ez tényleg sok volt)


2016. máj. 25. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát erröl neked kéen dötneni: :D
2016. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!