Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit reagáltatok volna az...

Mit reagáltatok volna az alábbi közlekedési szituációban?

Figyelt kérdés

Taxival jöttem haza. Egyirányú utca, tele parkoló autókkal, így csak az út közepén tudott megállni. Fizettem, már nyitottam az ajtót, amikor láttam a visszapillantóban egy közeledő autót.

Abban a pillanatban, ahogy megállt (én éppen fél lábbal már kint a taxiból) ráfeküdt a dudára. És nyomta, mint süket a csengőt.

Nem mértem le, de kiszállni a taxiból, becsukni az ajtót, majd a sofőrnek a gázra lépnie nagyjából 4-5 másodperc lehet.


2016. máj. 27. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Ilyenkor, nem tehetek róla, meglassulok, bár nem szoktam feltartani senkit. Még kicsit csevegtem volna a sofőrrel, kotorásztam volna aprópénz után, hasonlók.


Sofőrként ilyenkor pedig baromi udvariassá válok, beengedek mindenkit magam elé, komótosan indulok el, robbanjon csak szét a feje az idiótának.

2016. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szép nyugodtan ksizálltam volna.
2016. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem is eldurrant az agyam, úgyhogy a kinyitott ajtóra támaszkodva néztem rá és nem túl úrinősen mutogattam a halántékomra, hogy tényleg ekkora idióta?

Ráadásul három gyerek ült hátul, elől meg gondolom a felesége is láthatóan idegesen gesztikulálva mondott neki valamit. A motorzaj és a felhúzott ablakok (meg a duda) miatt nem hallottam sajnos, hogy mit.


Értetlenül állok az egész előtt, mert ezerszer szálltam már ki ilyen szűk helyen taxiból. A belvárosban is komplett kocsisor szokta tök nyugodtan megvárni, soha egy dudaszó nem volt. Erre a külvárosban kap valaki idegbajt, mert 5 másodperccel később ér oda valahová.

2016. máj. 27. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!