Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Holnap megyek kresz vizsgára....

Holnap megyek kresz vizsgára. Szakoe-n gyakoroltam.98%-os bizsgákat írok. Menni fog?

Figyelt kérdés
A szakoe jó oldal?

#KRESZ #szakoe autó
2016. máj. 30. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Menni fog, igen jó oldal. Sok sikert. Majd mond meg, hogy átmentél :) .
2016. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Holnap megtudod. Ha a szabályokat tanultad meg, nincs mitől tartanod. A szakoe.hu-n már csak az adatbázis töredéke érhető el díjmentesen, a teljes kérdés adatbázis az edukresz.hu-n nézhető meg, viszont ott a helyes válaszokat nem mutatják meg ingyen
2016. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Ez is milyen gusztustalan, ismét az jár jól aki ki tudja fizetni azt a x összeget, megint a " apu vett nekem egy jogsit" dolog jön elő. Azt mondják, mondták rég, hogy a közlekedésben mindenki egyenlő, a nagy francokat, sík hülye vagyok megtehetem, hogy megveszem ezeket a edukresz-es dolgokat, bemagolom valamennyire és ott kész is a elmélet, EÜ-n gyakorlatilag senkit nem vágnak meg, vizsga meg max. harmadjára sikerül annak is aki nem fogja fel, hogy mi az a izgulás mert talán annyira primitív. Aztán kér "aputól" egy SUV-et és ha úgy tartja kedve menőzésből mindenkit letarol, van rá precedens, hogy a szabályosan közlekedő Marutis dobja fel a tappancsot vétlenül. Jó értem én lehetek én a szabályt követő és KRESZ tudós Marutis ha nem adják meg a esetleges elsöbbséget, a fejfámra nem írják fel....


Igazságtalan EZ IS!

2016. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Veled komoly problémák vannak mentálisan hármaska...
2016. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van baj. :D
2016. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

10 hibám lett, nem lett meg, de köszi a válaszokat.

Hármaska, írd meg privibe, hogy mi bánt, pszichológusként lehet hogy tudok segíteni ;)

2016. máj. 31. 10:16
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, észre vettem. :)

Köszi, nem ez a gond, hanem hogy majdnem meglett, de mégse és ezt a programot már megvettem, de hiába minden.

2016. máj. 31. 11:01
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

A szakoe-hu használatával sokan zátonyra futottak már és sokszor nem is a tanuló a hibás, mert ő csak követi a tanácsokat, s még mindig vannak, akik szerint a szakoe tanulásra alkalmas.... nem az.

2015-ig a vizsga kérdések száma mindössze 1100 volt, ami ráadásul eloszlott a kategóriák között, a B kategória vizsgára készülőknek elég volt bemagolni néhány száz kérdés-választ, és sikerült az elméleti vizsga, igaz a szabályokat nem tanulta úgy meg a vizsgázó.

A változásokkal a cél az lenne, hogy a tanulókat rákényszerítsék a szabályok megtanulására, ne lehessen kérdés-válaszokat magolva vizsgára készülni, a sikeres elméleti vizsgához mélyebb tudásra legyen szükség.

Első lépésben a kérdés adatbázist cserélték le és bővítették ki, olyan mértékben, hogy azokat ne lehessen bemagolni, inkább a szabályok ismeretére támaszkodjanak a vizsgázók.

A közleményekben 11ezer kérdésről írtak, ennek már a fele is sok a magolva "tanuláshoz"

Segítségül 2015-ben a szakoe-n elérhető volt az összes kérdés, a válaszokkal együtt, ekkor valóban ott volt érdemes tesztelni, érdemes-e már vizsgára jelentkezni.

Csakhogy ez a lehetőség 2016 január elsejétől már nincs, és nem kapott kellő publicitást, hogy már csak korlátozott számú, "minta kérdésekből" áll össze az oldalon a teszt, a vizsgán ismeretlen kérdésekkel is találkozik a vizsgázó, ha nem böngészi át az edukresz teljes adatbázisát (ahol viszont nincsenek válaszlehetőségek, nincs ellenőrzésre lehetőség, a tanulónak szóban kell megadni a választ, bár, ha ez működik, az jó jel)

Még az oktatók között is vannak, akik mái napig a szakoe-t javasolják a tanulóknak, pedig az oldalon ki is van írva, hogy csupán mintakérdések vannak ott.

Néhány napja újabb fejezet kezdődött az elméleti vizsgákon, mozgóképes kérdések is felkerültek a tesztlapokra.


2015 előtt sem volt ingyenes a KRESZ gyakorló program, igaz abból volt kalóz verzió, amit 500-1000 forintért oda adtak a tanulónak, talán a kalózkodás is az oka, hogy a mostani adatbázist nagyon őrzik - lehet van belőle már használható kalóz példány, de kétségeim vannak, ugyanis akkor az iskolákban is ott lenne.

2016. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!