Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szolnok megyei B kategóriások...

Szolnok megyei B kategóriások vannak itt? Mennyire szigorúak a vizsgabiztosok?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy Szolnok megyében a legnagyobb a bukás arány....

2016. jún. 9. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne a vizsgabiztos foglalkoztasson, ők is emberek, van aki szigorú, mint egy katonatiszt, van aki laza, barátságos, és mindegyiknek lehet jó vagy rossz napja.

Arra koncentrálj, hogy a szabályokat betartva közlekedj a forgalmi vizsgán fölösleges a vizsgabiztos "milyenségére" időt, energiát pazarolni, pláne úgy, hogy atz sem tudod ki lesz az. Majd a vizsga napján az oktatód már tud róla mondani valamit, miután ismert lesz a vizsgabiztos neve.

2016. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze, ha a szabályokat betartva közlekedik valaki, nem lehet baj, csak hogy van olyan ismerősöm, aki nagyszerűen vezetett, mégis kétszer is megbukott. Harmadjára Hajdú- Bihar megyében vizsgázott (ott tanul) és elsőre átment.


És olyat is hallottam, hogy előszeretettel szólnak későn pl kanyarodásnál és a vizsgázó vagy figyel, vagy nem.

De ha lekanyarodik úgy hogy azt csak szabálytalanul tudja megtenni, már megbukott- és valljuk be, kevesen tudnak akkor figyelni. Ha viszont nem kanyarodik le, akkor azért húzzák meg.


Ezért merült fel bennem a kérdés.

2016. jún. 10. 09:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze a vizsga biztosok is emberek. Istenem... Végülis... Mindenki ember , még egy sorozat gyolkos is, sőt! Aztálin,aki a saját embereit lőtte halomra Ő is ember volt... :)

Embernek ember mindenki. A kérdés, hogy tud e ember módjára viselkedni. Na ők NEM tudnak 90%ban. :)

2016. jún. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*Sztálin
2016. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
én Szolnokon vizsgáztam és minden elsőre sikerült. valóban sokan buknak meg, de nem alaptalanul: pl záróvonal figyelmen kívül hagyása, elsőség meg nem adása nagyon súlyos hiba, azt azért nem lehet elvárni, hogy mindenkit átengedjenek. így is van elég őrült az utakon.
2016. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kedves Utolsó! Vártam, hogy valaki tapasztalatból írjon valamit... :-)
2016. jún. 13. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!