Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kezdő jogsival vezethetek...

Kezdő jogsival vezethetek éjszaka egyedül?

Figyelt kérdés
augusztusban lesz egy év hogy van jogsim
2016. jún. 11. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Ha VAN jogosítványod, attól kezdve bárhol és bármikor vezethetsz, - kivéve, ha még nem töltötted be a 18-at és csak más felnött jelenlétében érvényes a vezetöi engedélyed - akár már aznap is, ahogy megkaptad azt.


De ha egy éve van jogsid, akkor ez utóbbit kizártnak tartom.

2016. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:
52%
nem,csak 07:00-18:30 között.ha nem éred el az úticélod időben akkor letáborozol az út mentén éjszakára.gyakran igazoltatnak este,direkt a kezdő jogsisokra vadásznak.
2016. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem két hete van meg a jogsim, egyelőre csak 12:00-12:30 között vezethetek, csak a ház körül szoktam körözni, mert egyszer majdnem nem értem vissza időben.
2016. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért ne vezethetnél? Én 21 évesen tettem le a jogsit és kb 1 hónapja volt meg már autóval jártam be dolgozni, mert eddig úgy vittek meg hoztak, mivel céges busz nincs, közvetlen busz innen a falunkból persze hogy nincs, más megoldás az átszálláson kívül nem volt.


Én amikor megkaptam, apám egy ideig elkísért, odavittem magam, apám meg hazament az autóval majd eljött értem, hogy figyelje hogy rendesen tudok-e haladni főleg éjszaka. Amikor összegyűlt a pénzem egy öreg Swiftre akkor megvettem, helyrehoztuk valamennyire, és apám közölte hogy innentől magam fogok menni egyedül, mert már itt az ideje. Persze az első utamon délutános műszakból indultam hazafelé sötétben és egyből rendőrök félreállítottak és igazoltattak. És képzelt semmibe nem kötöttek bele, annyi megjegyzést tettek hogy látják még friss a jogsim így annyit tanácsoltak hogy lakott területen kívül inkább haladjak lassabban a meg engedett 90 km/h sebességnél amit persze nem kötelező de a saját érdekem hogy ne okozzak bajt másnak meg saját magamnak.

2016. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze,hogy vezethetsz! :)
2016. jún. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Ilyen kérdés után inkább add vissza azt a jogsit :D
2016. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

rendőr ismerősöm azt mondta hogy egyedül nem vezethetek éjszaka csak olyannal akinek van jogsija ez mondjuk tavaly volt

köszönöm a válaszokat!

2016. jún. 12. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!