Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van aki úgy közlekedik motorra...

Van aki úgy közlekedik motorral, hogy egyáltalán nem is szándékozik megállni? Rendőrnek.

Figyelt kérdés

Úgy gondolom hogy se rendszám, se semmi, mert úgysem tudják megállítani. Gondolok egyrészt komolyabb krosszmotorra amivel vidéken földutakon meg lehet lépni, ha szükséges, forgalomban meg talán ami jól gyorsul és lehet vele menni...


Krosszmotorokat látok itt felénk vannak akik így járnak, ahogy elnézem a rendőrök meg se próbálják megállítani, mert tudják hogy esélytelen.


Túl sok energiát meg nem akarnak erre pazarolni, nyilván lenne mód rá, csak túl nagy anyagi/idő/ember ráfordítással, ezért nem mennek bele.


2016. jún. 17. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, nekem is van crossom, amivel a mezőn meg az erdőben járok, ki sem tudok vele menni, ha nem megyek egy darabig az úton.
2016. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarják, megfogják. Főleg közúton. Jópár vagány motoros szaladt már bele abba, hogy menekülni akartak az autópályán aztán nem volt hova mert lezárták a lehajtót, és feltorlódott a forgalom. A sor elején meg várta őket a hatóság.
2016. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Autópályán talán megoldható hogy tőrbe csaljanak valakit, de igen sokba volna az akció egy emberért, inkább lesz*rják szerintem, na meg aki 200-270felett bír lavírozni pl az M3-as vagy 7-esen az elég kemény dolog meg tudatában van annak amit csinál és érti a dolgát, ergo senki nem akar elpatkolni. Ezek most nyilván sportgépek, de sima főúton egy 500-600as krossz egy keréken is nyomatékos.
2016. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyenek mindenhol vannak, krosszgépeket nehezen fogják meg, nem is erőlködnek vele sokszor. Viszont nem lesz 100%-os az esélye sose, itteni gyereket se tudták sose elkapni éveken keresztül.... Amíg egyszer menekülés közben lek.rta a láncot a motor. El is adta utána, hogy ki tudja fizetni a bírságot.


Én anno nem nagyon szórakoztam vele, ha megállított a rendőr, megálltam, jogsim nem volt azon kívül minden papír rendben, továbbengedett mind. Meg akkor még a kategórián kívüli vezetés jóval olcsóbb volt büntetésbe. Ma már nem szórakoznék ilyennel, bár ki tudja máshogy gondolkodott az ember 15-18 évesen, meg máshogy 30-an.

2016. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!