Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikor kezdjek vezetni?

Mikor kezdjek vezetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kész a kresz, eü, de mindenki azt mondja, hogy ilyenkor borzasztóan le vannak terhelve az oktatók (B kategória), kreszre is 1.5 hónapot vártam (Budapest). Várjak szeptemberig, vagy próbáljak most oktatót keresni akihez még beférek? Nem akarok heti egyszer vezetni, annak nem látom értelmét, de nagyon húzni se akarom az időt. Vélemények?

2016. jún. 24. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Keresgess, ha van akkor kezdd el, ha nincs akkor nyár végén.

A sok buta ember nyáron küldi az iskolás gyereket jogsira, mintha az nem érne rá suli mellett év közben.

2016. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szeptemberben kezded, később is végzel. Ha heti 1 alkalom lesz, akkor annyi. De szeptemberre lesz mondjuk 10 órád. Az oktatók szeptemberben nem olyan terheltek, de ha most elkezded, szeptemberre ugyanúgy kevesebb lesz a tanulójuk, neked pedig lesz 10 órád. Onnantól pedig sűrűbben mehetnél. (Szerintem szeptemberben még mindig elég terheltek.)
2016. jún. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rajtad, és az oktatón múlik, teljesen mindegy, hogy itt mit írunk.

Kicsi az esélye annak, hogy úgy történik majd minden, ahogy te elképzeled, folyamatos a torlódás az oktatóknál, ami nyáron csak nagyobb, de ősszel sem szűnik meg.

Az egész kérdésnek a kulcsa az oktató személye, minden attól függ, ő hogy áll hozzá a tanítványaihoz.

2016. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk egész évben terheltek az oktatók..... Egy személy februárban kezdte a vezetést, 10-en pár órája van még eddig... Én pedig arra várok, hogy szóljanak, hogy mehetek az első vezetés órámra....
2016. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nyaron sokkal kevesebbauto van az utakon.
2016. jún. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A jó oktatók egész évben tele vannak, keress jót, ha pont beférsz hozzá,mákod van ha nem, várd ki. Sok múlik az oktatón, az idő miatt ne kapkodd el sztem. :)
2016. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!