Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hanyadik próbálkozásra sikerül...

Hanyadik próbálkozásra sikerült a forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy a legtöbb embert elsőre meghúzták?? Ha elsőre sikerült, hány pótórát vettél, ha vettél?
2010. ápr. 14. 15:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Elsőre megbuktam,hibám is volt,de olyanokat is mondott ami nem volt hiba(oktató is megmondta hogy az nem igaz).Egyetlen konkrét hibám volt,mégpedig az,hogy balra kanyarodásnál volt egy külön balra kanyarodó sáv és nem mentem le rá,mivel a szakadó esőtől nem láttam.
2010. ápr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én átmentem - figyelmetlenségből - a STOP táblán (nem álltam meg!:), de ennek ellenére nem húztak meg, mert azt mondta a vizsgabiztosom, hogy nagyon magabiztosan vezetek, és ő sem vezet jobban, de ne áruljam el senkinek, mert baja lehet belőle! Azóta mindenkinek elmeséltem! :)
2010. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Elsőre sikerült, 2 pótórával!
2010. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
16:48-aranyos:) én is mindenkinek elmondtam vna:D
2010. ápr. 14. 17:40
 15/17 anonim válasza:

Minden elsőre sikerült, nem fizettem zsebre sehol.

19/L

2010. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15:21-es vagyok.

Úgy győztem le az idegességemet, hogy azt mondtam magamnak vagy átmegyek vagy nem. Ugyanúgy vezettem, mint a rendes órákon, nem volt semmi gáz. Agyban dőlnek el a dolgok úgy látszik.

2010. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
igen ezt én is próbáltam rutin vizsgán, úgy tekintettem, mintha nem ülne hátul senkisem:D +egy kicsit több oda figyelés az mint órákon, ezt fogom alkalmazni megint(megpróbálom:D)
2010. ápr. 14. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!