Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autóvezetésnél hogyan kell...

Autóvezetésnél hogyan kell kanyarodni?

Figyelt kérdés

Már a 10. órán vagyok túl, egész jól megy a vezetés, viszont nem tudok normálisan kanyarodni.



Vagy korán kezdek el kanyarodni és akkor a bal sávba érkezem vagy későn kezdek el kanyarodni és akkor lemegyek az útról.

Tehát akkor kell elkezdni, ha még nem értem be a kanyarba vagy pont a kanyar kezdetén vagy kicsit be kell menni a kanyarba és akkor kell elkezdeni kormányozni?



Kérdeztem az oktatótól, de nem értette, hogy mi a probléma, aztán volt egy beláthatlan kanyar, rosszul vettem be és átmentünk a másik sávba, az oktató rántotta vissza a kormányt, azt mondta, hogy ha itt jöttek volna szembe akkor meghaltunk volna.


2016. júl. 10. 17:12
1 2
 11/14 petizacc ***** válasza:

Márpedig teljesen összeegyeztethető ebből a szempontból a kettő!

Ott is érzésből veszed a kanyart és nem írott szabályok alapján!

Aki egy kanyart nem tud bevenni az ne akarjon vezetni.

2016. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Szerintem elég jól megy, azt kéne megértse,hogy életemben először vezetek autót és az ő dolga, hogy megtanítson. Na mindegy.

A kerékpárt azért ne hasonlítsuk az autóvezetéshez. :D. Az autónak eleve nem látom az elejét.

2016. júl. 13. 17:41
 13/14 A kérdező kommentje:
Elsőre átmentem a forgalmi vizsgán. :) Minden jót. :D
2016. aug. 31. 23:36
 14/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok!



Én még előtte állok, még csak 13 órát vezettem, még 2 órát megyünk helyben, utána már kocsikázunk át a vizsga városba...

Most - bár nem szoktam- be vagyok tojva... A parkolások hogy mentek? Y fordulót kellett csinálni?

Én a tolatva parkolással vagyok nagy bajban... és néha a fékre nem taposok rá, hogy ne guruljon se előre-se hátra az autó....

2016. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!