Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha nem lehet...

Mit lehet tenni ha nem lehet biztonságban lemenni az utcára ilyen 13-15 éves gyerekekből álló bandák miatt?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és ha lemek a haverjaimmal akk néha talalkozunk ilyen bandákkal akik pénzt kérnek tőlünk, mi meg kevesen vagyunk és még tenni sem tudunk semmit. Olyan gyerekekre kell gondolni akik cigiznek, meg isznak. Győrben lakom am. Nem lehet a rendőrségnek bejelenteni ezt vagy valami?
2010. ápr. 17. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen gyerekekkel ők sem tudnak mit kezdeni, a fiatalabbakkal, meg aztán főleg nem. Erre lehet azt mondani, hogy szervezzetek egy önvédelmi csoportot és ha sérelem ér, rendezzétek le egymás között. Nem csak arra értem, hogy akkor, amikor épp belétek kötnek, hanem utána is keressétek meg őket. Néhol már bevált. Ha elégszer elverik őket, majd elszoknak onnan.


Elég szomorú, hogy már annyira nyugaton is ilyen rossz a helyzet.

2010. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miert ne tudnank velük kezdeni semmit? 14 vagynemtom hány éves kor után már büntethetőek fiatalkorú bűnözés miatt.
2010. ápr. 17. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:

11:41

Akkor menj a rendőrségre, tegyél feljelentést, aztán várd, hogy megoldódjon a probléma. Hidd el, nem fog.

2010. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyik ismerosom 1x hulyesegbol az egyik haverjaval egy sulinak a kamerajat utogette egy bottal, es egybol kijottek a biztonsagi orok, elkaptak oket, a kameranak semmi baja nem lett de mar voltak birosagon is, kiment hozzajuk 1 csomo ember, a rendorkapitanysagra is be kellett menjenek, ujjlenyomatot vettek toluk, le fenykepeztek oket elolrol es oldalrol is, es azt hazudtak nekik hogy a kamera gyartoja fizette ki a kart, mikozben a helyszinen meg mukodott a kamera mert aztan bevittek oket a suliba es lattak a monitort, ja es meg egy lap se volt arrol hogy melyik alkatresz nem mukodott benne, es a kamerat sem lathattak. Annyi tortent hogy lefele nezett a kamera, mert azt lehet mozgatni. Mondjuk eleg nagy hulyeseg volt, eleg fura eszjaras... de szerintem annyi is eleg lett volna ha haza viszik oket a szuleikhez, azt azok majd leszidjak. Mert szerintem csak nagyon unatkoztak, de am rendesek. Amikor megtudtam hogy mitortent ledobbentem, mert meg csak 14 evesek.


Ha egy ilyen kis uggyel is tudtak foglalkozni akkor ezzel is fognak tudni.

2010. ápr. 18. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!