Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha félek a...

Mit lehet tenni, ha félek a vezetéstől?

Figyelt kérdés

Egy éve megszereztem a Kresz vizsgát, azóta halogatom a vezetést.

Azt is csak azért csináltam, mert mindenki noszogatott, hogy szerezzek jogsit,milyen ciki,stb. Attól félek egyébként, hogy nem tudom irányítani az autót és balesetet okozok.

Elég nagy félelem van bennem, de le akarom győzni. Valaki esetleg tdna segíteni,vagy járt hasonló cipőben? Köszi

25N


2016. aug. 3. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szédülés nincs?

Hidd el az oktató nem enged ki addig amíg veszélyt jelentesz, de ő is ott van, belenyúl ha gond van, azért van a rutinpálya hogy ott kezd el. Nyugodt, türelmes oktatót keress, ha jobban tetszik nőt keress. Vegyél pár órát és döntsd el hogy tetszik-e, akarod-e ezt egyáltalán. Nem ciki azt mondani hogy nem tetszik!

Ha noszogatnak és te nem akarod annak nem lesz jó vége! Kell egy saját motiváció hogy akarod, szereted! Ha csak félsz, erősödik a félelem, nem akarod, nem tetszik, akkor lehet nem érdemes erőltetni különben az anyósülésen is elkezdesz majd félni!

2016. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szédülök. Ma jelentkeztem végülis az oktatónál. Kíváncsi vagyok milyen lesz. Párommal voltam kétszer vezetni, de annyi, hogy egyesben mentem csak :D Talán ha egyszer megyek normálisan akkor elmúlik a félelem,de addig el is kell jutni:) Nálunk egyebkent már nincs rutin,egyből városban kezdünk. Ez is frusztrál kicsit.
2016. aug. 3. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Az nagy baj azért, mert az elindítást, kuplungkezelést és egyebeket a rutinpályán kell gyakorolni először. Amíg azok nem mennek nem szabad kimenni. Van aki már kimegy első órán, de max pár kör erejéig, gyér forgalmú helyen, de bent kell először megismerkedni az autóval, beállítani mindent magadhoz, menni pár kört.

Ha ilyen a hely akkor lehet érdemes másikat nézni. Ilyen a mi városunkban is van és nagyon veszélyesek, a tanulók meg félnek utána jogosan.

2016. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne vezess!Nekünk is jobb lesz!
2016. aug. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!