Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül? (SOS LENT)

Miért nem sikerül? (SOS LENT)

Figyelt kérdés
C Jogsiból 3.buktam meg elméletből teljesen másak voltak a kérdések mint amit gyakoroltam ez hogy lehet? Szóltam meg azt mondták nem tudnak mit tenni 10 ezer a vizsgadij!... :@ kezdek ideges lenni
2016. aug. 4. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem a szabályokat tanultad meg alkalmazni, hanem a szaros kérdéseket gyakoroltad!
2016. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szabályokat kell tudni alkalmazni, ha tudod a szabályt nincs olyan helyzet amikor ne tudnád mit kell tenni, hisz az életben is kialakul egy helyzet, tudni kell megoldani a tudásod alapján.

Nem jó ha a kérdés-válasz kombót tanulod meg. Tudd a miértet, hogy mi a válasz pontosan, mit ír róla a könyv. Nagy a kérdésbázis, abból az a kevés lehet mind ismeretlen. Viszont ha tudod a könyvet, a szabályokat, akkor nem kerülhetsz olyan helyzetbe amit ne tudnál megoldani. El kell olvasni, akár többször is!

2016. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én ezt értem amit irtatok csak az a baj hogy nekem nem azt mondták hogy teljeeen másak lesznek a kérdések hanem gyakoroljam be amit adtak erre teljesen másak voltak a kérdések mint amit adtakn nekem!
2016. aug. 8. 00:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdésekkel is lehet készülni, de mellette a szabályokat tud rugalmasan alkalmazni.
2016. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!