Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen engedélyek, illetve...

Milyen engedélyek, illetve kitől/honnan/hogy kell ahhoz, hogy út mellé, baleset helszínére egy emléktáblát rakhassak ki?

Figyelt kérdés
Mint amit az utak mellett lehet látni a baleseteknél....
2016. aug. 15. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:

A terület tulajdonosától/kezelőjétől kell engedély, bár a legtöbb engedély nélkül készül, és kegyeleti okokból nem szedi szét senki. Bár talán az M5-ösön összeszedték a kereszteket és egy helyre telepítették az egyik pihenőbe. De ott is csak a balasetvédelem miatt tudták megcsinálni.


Most én leszek a szemét, de nagy suttyóságnak tartom az út menti kereszteket, mini sírkerteket. Először csak egy kis kereszt, aztán mellé egy tuja, később már kovácsolt kerítés.

Képzeld magad ennek az embernek a helyébe, akihez odaköltözött a temető, pedig nem is akarta:

[link]


Én a családomnak megtiltottam, hogy ilyesmire vetemedjenek, ha megpusztulok az úton valahol.

2016. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!