Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Balesetem volt. és most...

Balesetem volt. és most rettegek ha autóba ülök még utasként is. Fogok még valaha vezetni? Vagy fogadjam el, hogy nem nekem való a vezetés?

Figyelt kérdés
7 éve van jogsim,de mivel nagyon félős vagyok nagyon keveset vezettem.féltettem is nagy és szép autónkat.sajna kell a kocsi,egyéb ok miatt,igy vettünk egy kisebb régi kis autót.nagyon megszerettem és nagyon klasszul ment is a vezetés,de tegnap összetörtem.rutintalanságom,bénaságom miatt is.most rettegek ha rá gondolok h beülök még egyszer.párom biztat,hogy bizony ilyen előfordul.a hibát kijavítjuk és vezetünk tovább.de én nem vagyok ennyire derülátó.szidom magam,teljesen kivagyok a baleset óta.szerintem nem nekem való a vezetés.el kell fogadnom.

2016. márc. 25. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Minél előbb ülj vissza szerintem is. Ha eddig tudtál vezetni, ezután is tudsz, a rutin csak gyakorlással jön meg.
2016. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindig azt mondják, hogy ha ledob a ló, akkor azonnal vissza kell ülni rá. Én is!

Gondold át, hogy mi történt, tanulj belőle és ülj vissza a volán mögé. Ha idegesíted magad rajta, az nem lesz jobb.

Ha később is úgy érzed, hogy ez nem neked való, akkor gondolkodj el rajta, hogy nem erőlteted tovább.

2016. márc. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
még friss az élmény.a családom is a visszaülés mellett voksol.én is.köszönöm.ha késöbb nem megy,leteszem.
2016. márc. 25. 16:02
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Ha vigasztal, más is így érez, csak nem beszél róla. Ez egy teljesen normális emberi tulajdonság. Még az is, hogy túlparázod.


Nagyon helyes, hoy nem vagy derűlátó, annál büszkébb leszel magadra, ha kijössz a gödörből...


Azt el ne hidd senkinek, hogy nem hagyott nyomot a lelkében akár egy koccanás is, amiben ő volt a hunyó...de akkor is, ha a másik volt a vétkes...akkor legfeljebb a lelki feldolgzás picit könnyebb.


Hogy mi a magyarázat? az evolúció nem olyan gyors, mint az ember alkotta technikai fejlődés..ehhez nekünk kell pár generáció, hogy ellenállóbbak legyünk..

addig magunk barkácsoljuk a lelkünket valahogy..

2016. márc. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még csak most történt, néhány nap, és jobb lesz. Tedd túl magad rajta.
2016. márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pedig tényleg úgy tűnik,hogy más könyebben túlteszi magát rajta.köszönöm a segítséget.most az önbizalmam sehol.pedig eddig se volt hűű de nagy,főleg vezetéssel kapcsolatban.most meg jol lent van megint,vagy még lejjebb.
2016. márc. 25. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Minél tovább húzod annál rosszabb lesz a dolog, később annál nehezebben ülsz majd vissza.
2016. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!