Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Waberer's-nél mi a különbség...

A Waberer's-nél mi a különbség a 3/1 hét és a kocsigazda rendszer között? Mi a különbség a kocsigazda rendszerben fizetés terén?

Figyelt kérdés
A kocsigazdák újabb autókat kapnak?
2016. aug. 16. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

A 3/1 hét: értelemszerűen nagyjából 3 hetet dolgozol, utána kb. 1 hétig otthon vagy. Mindig másik autóval mész. Azzal amelyik éppen bent van a telepen, vagy a gazdája elment szabira.

A kocsigazdás rendszernél pedig kapsz egy autót, aztán mész vele. Itt csak jellemzően 3 hetente egy hétvégét, azaz 1-2 napot vagy itthon egy hónapban.

A munkabér is ilyen arányban áll egymással. A kocsigazdás keres mondjuk 500000 ft-ot egy hónapban, akkor értelemszerűen a 3/1 hetes ennek csak a kétharmad részét keresi, kb. 360000 ft-ot. Az összegeket csak a példa kedvéért írtam, de egyébként a valóságot megközelíti.

2016. aug. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a kocsigazdák újabb gépeket kapnak?
2016. aug. 16. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, kapnak regi hulladekot is, csak sokaknak az is eleg. En pl csakis nagyfulkes uj dafert aldoznam fel a szabad idomet, a tobbi auto nagyon nem eri meg...
2016. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nemreg dolgoztam ott rat banda! Nem fizet ki ha mar nem ott tankolsz ahol olcsóbb ha nem eraz ida szamold ki mennyit kell tankolni hogy oda erj ahol olcsobb! Haza nem hoz nem éri meg!
2017. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!