Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valakivel előfordult már,...

Valakivel előfordult már, hogy a kresz vizsga letétele után,2 éven belül nem szerzett jogosítványt?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 22:15
 1/6 anonim válasza:
Igen, én. Mindig halogattam, kicsúsztam az időből. Aztán kezdhettem elölről az egészet, akkor 4 hónap alatt meglett a jogsi, minden elsőre.
2016. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, egy rokonom, forgalmi vizsgán 1-et bukott és nem folytatta. :(
2016. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem szeptember 1-én jár le, meg van a 30 órám, de nagyon utálok vezetni, főleg az oktatóm utáltatta meg velem, mert egy arrogáns hülye.

Még oktatót is kéne váltanom, de nem tudom, hogy egyáltalán meg-e éri, találok-e másik oktatót, vissza-e rázódok, mert tavaly nyáron vezettem utoljára

2016. aug. 21. 22:51
 4/6 anonim válasza:
Szerintem ne hagyd kárba veszni.
2016. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Neked sajna már vége, 2 hét alatt senki nem fogja megcsinálni a 30 órát +1 vizsgaórát. Én is utálok vezetni, jogsi letétele után vezettem, vagyis inkább szenvedtem 9 hónapot, de múlt héten döntöttem, hogy vége, én többet nem vezetek.


De Te ne járj így, lehet neked csak a kezdet nehéz és amúgy frankón tehetséges vagy.

2016. aug. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez igaz. 2 hét alatt nem lesz meg. Még vizsgaidőpontot se fogsz kapni ilyen hamar.
2016. aug. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!