Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A vezetési élmény függ a...

A vezetési élmény függ a vezetett gépjárműtől is?

Figyelt kérdés
Nem tudok dűlőre jutni, hogy most a kis autóm miatt vagy a tehetségtelenségem miatt nincs vezetési élményem, továbbá undorom van a vezetéstől. 1.3-as autóm van.

2016. aug. 22. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Függ. De nem értem miért van undorod. Azért mert 1.3? Abban nem nagyon látok össze függést.
2016. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Függ, de nem minden autó nyújt vezetési élményt, amit szeretnél az az hogy húzzon, gyorsuljon gondolom, hanem elvisz A-ból B-be. A teljesítmény befolyásolja a dolgot de pl 1,4es is tud harapni a maga módján pl egy honda (nekem az van pl), de inkább az autó kialakítása, ergonómiája, mérete és a te stílusod ami összeadja ezt. Ha alapvetően nem szeretsz vezetni akkor semmi se fog élményt adni. Lehet a te stílusodhoz nem megfelelő az autó vagy még nincs rutinod, összehasonlításai alapod, kezdőként ne is élményt várj hanem szerezz pár ezer km-t biztonságosan.
2016. aug. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha undorodsz a vezetéstől, akkor az autómániások által kedvelt tipusokat mégjobban utálnád. Hogy miért? Mert kemény a futóművük, ráznak, de nagyon. Alacsony az üléspozició, és nem látsz ki belőle. Kemény a kuplung. Gyors a gázreakció, picit jobban megpöccinted a gázpedált, neki is mész valaminek, ha nem vigyázol. Na most az ilyen autómániások, mint mi, ezeket a dolgokat imádjuk, nekünk semmi racionalitás nincs az autózásban. De aki csak eljutni akar valahova, az utálni fogja a sportosabb autókat. De komolyan.
2016. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ratte ***** válasza:
3-asnak igaza van, ha nem vagy kicsit is benzinvérű, akkor minden unalmas lesz neked. Az meg hogy 1.3-as a blokk semmit sem mond. 800-as Marutit is élveztem vezetni, most egy 1.3-as 4WD Swiftem van, azt is imádom. De ha undorod van a vezetéstől akkor minek vezetsz? Amúgy igen, függ az autótól is, hogy élvezed-e. De ha nem tudsz élvezni egy autót sem akkor ne vezess.
2016. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha te csak kényelmesen, nyugodtan szeretnél közlekedni, lehetséges, hogy az 1.3-as autód nem elég csöndes, a rugózása kemény, a kezelőszervek nem elég puhán működnek, esetleg a kormány sem szervó, nincs klíma benne, akkor bizony más élmény/érzés a vezetés, mint egy full extrás autóban.
2016. szept. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!