Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Dongó motor vagy Elektromos...

Dongó motor vagy Elektromos kerékpár?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni mint élettartalomra mint teherbírásra melyiket javasoljátok?

Következők:

- napi szinten lenne használva falun belül és kívül

- Nekem van biciklihez utánfutóm ( ami fel van szerelve irányjelzővel, féklámpával, helyzetjelzővel ) és ha szomszédos faluba / városba szeretnénk menni bevásárolni melyik a jobb teherhúzás szempontjából?

Apámmal pár napja ezen vitatkozok mit vegyen mert mindig azt mondja minek neki kiskocsi úgy sem fogja használni kormányra és csomagtartóra lehet pakolni stb... elektromos biciklit egekig dicséri de nem tudom vele megértetni kiskocsit mikor fogja használni ezt soha nem tudhatja emellett robbanómotoros tudom kicsit drágább a fenntartása de nincs az lemerül és tekerni kell önt bele benzint és megy tovább

-------------

Én ezt javasoltam neki

[link]

Jogosítvány és biztosítás nem kell rá, kiskocsit húzhat maga után ha fel van szerelve azokkal amit zárójelbe írtam

Matrica van a kiskocsin hogy MAX 25km/h

--------

Elektromos bicikliben ilyesmiben gondolkodik

[link]

Válaszokat előre is köszönöm!


2016. aug. 28. 15:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!