Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha Siófokról szeretnék eljutni...

Ha Siófokról szeretnék eljutni Zamárdiba hajnalban, legjobb esetben taxival, milyen taxit hívjak; tippek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2016. szept. 1. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Siófok-Zamárdi nem távolság. Ha jól kilépsz, 30 perc alatt ott vagy gyalog is.

A taxisokat meg kerüld, lehúzós banda mind. A Homáron heti rendszerességgel lebuknak.

2016. szept. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is sétáld le.
2016. szept. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tőlünk este 2 kilométerért elkért 2500-öt. Sajnos patt helyzetben voltunk, mert nem volt nálunk telefon, csupa vizesek voltunk, hideg volt, és nem tudtuk merre kell elindulni. És mi ráadásul magyarok vagyunk, egy külföldit biztos lerántanak egy ötössel, vagy 20 euróval egy ilyenért. Undorító, szemét, patkány banda.
2016. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ne általánosítsunk

én soha nem húztam le egyetlen utasomat sem. Még azt se, aki miatt átautóztam a fél várost, hogy felvegyem, majd vitette magát 2 sarkot, mert fájt a lába (majdnem bukós fuvar volt)

Van becsületes taxis, nem csak a rosszat kell meglátni.

Na csá.


Egy vidéki taxis.

2016. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sörre nem sajnálnak egy ezrest...
2019. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!